Найсвіжіше:
• Житель Великогаївської громади повідомив поліцейським, що вбив свою дружину • Майже півтора року вважався безвісти зниклим: на Донеччині прийняв останній бій воїн з Тернопільщини • Трагічно загинув футболіст з Борщівщини • На Тернопільщині знищили понад 30 тисяч хризантем • Гол-шедевр на Тернопільщині: футболіст забив майже з центра поля (відео) • Як відновити старий автомобіль до технічного стану нового • Спеціальна комісія перевірить Почаївську лавру на можливі зв’язки із росією • На 5 років засудили солдата з Монастирищини, який через відсутність форми втік зі служби • Уродженець Полтавщини ледь не до смерті побив тернополянина • Капітан «ФАТ-Вікнини» голом і двома асистами приніс команді перемогу • Гості з Гусятинщини перевернули хід матчу та перемогли у Збаражі • На Тернопільщині винесли вирок кілеру, який намагався вбити чоловіка • Заміна дисплея iPhone 11: відновлення яскравості та функціоналу • Нещасний випадок у Заліщиках: 8-річна дитина отримала тяжкі тілесні ушкодження • Борщів’яни здобули важку виїзну перемогу над «Поділлям» з Березовиці • Заліщицький “Дністер” залишився без головного тренера • Поблизу Козови внаслідок аварії постраждала 24-річна жінка • У річці на Тернопільщині в кілька разів перевищено норми нітритів, фосфатів, хлоридів, сульфатів, заліза та нафтопродуктів • На Харківщині загинув солдат з Монастирищини • Вірменська громада у Бережанах відновлює храм святого Григорія (фото) • У Тернополі ТЦК мобілізував недієздатного чоловіка з інвалідністю II групи з Козівщини – чи вдалося повернути його зі служби • Тернопільський краєзнавець став лауреатом Всеукраїнської премії • У курській області рф загинув 51-річний воїн з Тернопільщини • У Зарваниці відбулася масштабна проща для родин загиблих та зниклих безвісти захисників України • Півтора роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини
rss

25 років у стані «холодної війни»: на Борщівщині чоловік смертельно травмував сусідку


Опубліковано: 17 Березня 2026р. о 9:36

У Борщеві завершився розгляд справи, що почалася як звичайна вулична сварка між сусідами в селищі Мельниця-Подільська, а закінчилася операційним столом та залою суду. Борщівський районний суд визнав винним пенсіонера у спричиненні тілесних ушкоджень середньої тяжкості через необережність.

«Вдарив і відразу відбіг»: що каже підозрюваний

У суді обвинувачений не став заперечувати провину, проте розповів свою версію мотивів. За його словами, вони з потерпілою протягом 25 років перебували у «холодній війні».

Того фатального вечора, 9 жовтня 2024 року, він порався по господарству, коли побачив сусідку на вулиці. Чоловік зізнався: напередодні інший сусід скаржився на жінку і нібито просив «налякати її». Пенсіонер вийшов за ворота, двічі вдарив жінку рукою в обличчя і, за його словами, «відразу відбіг до себе». Він стверджує, що навіть не знав про тяжкість травми, поки не почалося слідство.

Свідчення сусідів: крики про допомогу та гавкіт собак

Того вечора вулиця буквально здригнулася від крику. Один із свідків розповів, що почув несамовитий гавкіт собак та жіночий голос, який благав про порятунок. Вибігши на вулицю, люди побачили пенсіонерку, яка лежала на купі щебеню під парканом.

«Вона стогнала і не могла піднятися. Ми піднімали її всім селом, а обвинувачений просто стояв неподалік біля свого двору і спостерігав», — згадували очевидці у суді.

Постраждала встигла розповісти сусідам, що сусід «був п’яний, копав її у голову та по ногах», хоча сам обвинувачений факт копання заперечував.

Трагічний фінал та рішення суду

Жінку госпіталізували з переломом шийки стегна. Їй провели дорогу операцію із заміни суглоба (ендопротезування), проте організм літньої жінки не витримав навантаження. Через місяць після інциденту вона померла від ішемічної хвороби серця.

Донька покійної, яка на той момент була на заробітках у Польщі, вимагала суворого покарання та компенсації у 150 тисяч гривень. Однак суд постановив: 2 роки позбавлення волі (умовно, з іспитовим строком 1,5 роки). А також – стягнути з пенсіонера 36 000 гривень на користь держави за лікування потерпілої. У виплаті моральної шкоди доньці відмовили, оскільки експертиза не встановила прямого зв’язку між ударами та смертю від хвороби серця.


Джерело: Тернопільські події
Рубрика: ,





Новини
23 Червня
22 Червня
21 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше