Найсвіжіше:
• На Хмельниччині у пансіонаті літніх людей прив’язували мотузками до ліжок і зачиняли в кімнатах • У жителя Теребовлянщини вилучили саморобний пістолет • Засудили жінку з Бережан, яка навмисно проколола голкою око своєму 3-річному сину • На Кременеччині побилися школярі: конфлікт вирішували в суді  • На Борщівщині п’яний водій пропонував поліцейським хабаря • У Бережанах скасували договір на реставрацію ратуші за 12 млн грн • Особливий код взаємоповаги серед боксерів: як конкуренція на рингу не впливає на взаємну підтримку поза ним? • На Запоріжжі загинув 34-річний старший солдат з Тернопільщини • Підбираємо ліжко в стилі модерн • У Курській області загинув військовий з Тернопільщини • У громаді на Тернопільщині викрили ворожу ботоферму • У Тернополі нетверезий водій спричинив потрійну ДТП • На Гусятинщині у двох чоловіків виявили заборонені речовини • На Тернопільщині син погрожував старенькій матері розправою • Суд виніс вирок вчителю, якого звинуватили у смерті учня • Як обрати текстиль для дому: поради та тренди • На Донеччині загинув бойовий медик з Тернопільщини • На Тернопільщину релоковано потужне підприємство з окупованої Каховки • Загинув на Луганщині: на Гусятинщині 18 лютого поховають 31-річного Героя • На Тернопільщині в аварію потрапив рейсовий автобус • Кубок Тернопільської футзальної ліги: сьогодні визначать ще двох півфіналістів • Львівська фірма за 6,7 млн відремонтує 300 м дороги до церкви у селі поблизу Тернополя • Тернополянин намагався застрелити підприємця, щоби не віддавати 100 тисяч доларів боргу • Ряд шкіл на Тернопільщині переведено на дистанційне навчання: причина • У Курській області загинув 45-річний військовий з Тернопільщини
rss

Захищаючи Україну загинув поет із Тернополя


Опубліковано: 28 Січня 2025р. о 10:00

Захищаючи Україну загинув поет із Тернополя, боєць 5 окремої штурмової бригади Михайло Микусь. Про це повідомив волонтерський проєкт “Недописані” у соцмережі Х.

“На війні загинув боєць 5 ОШБ, письменник, патріот родом з Тернополя Михайло Микусь, позивний Небо. У 2023 році вийшла друком його збірка поезій “Всесвіт тисячі мрій. Честь”, – йдеться у повідомленні.

У медіа “Читомо” зазначили, що Микусь був випускником факультету філології та журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Писав пісні та вірші, виступав у Тернополі з концертами.

У лютому 2022 року Микусь долучився до Збройних сил України. Він обрав для себе позивний Небо.

Обставини загибелі воїна не повідомляються.

У 2023 році була опублікована перша поетична збірка Микуся “Всесвіт тисячі мрій”.

“Не хочу вірити! З Михайлом ми ще не про все договорили. Не у всіх виставах разом зіграли! Не на всі його творчі виступи зумію прийти. Михайло Микусь з лютого 2022-го року вибрав шлях воїна. А в цивільному житті неймовірно талановитий хлопець, виступав в Тернополі з концертами, писав вірші, складав пісні. До служби у Збройних силах України обрав собі творчий псевдонім НЕБО. Такий був і в нього позивний”, – написав журналіст “Очевидець Медіа” Авис Вин.


Джерело: Україна молода
Рубрика: ,





Новини
18 Лютого
17 Лютого
Який рівень інфляції ви очікуєте у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше