Найсвіжіше:
• Жорстока війна забрала життя 54-річного воїна з Тернопільщини • Як зрозуміти, що вашій малечі пора переходити на підгузки-трусики • На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка • 29-річний воїн з Тернопільщини загинув на Харківщині • На Чортківщині потонув чоловік • На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких • На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського
rss

Парламент Канади проголосував за безвіз для України


Опубліковано: 30 Березня 2022р. о 8:40

Федеральний парламент Канади підтримав скасування візового режиму з Україною.

Депутати проголосували за звіт Постійного комітету парламенту Канади, члени якого раніше підтримали запровадження безвізового режиму з Україною.

У документі, зокрема, йдеться: “закликаємо уряд Канади… запровадити безвізовий режим подорожей з України до Канади, в тому числі швидко видаючи електронний дозвіл на подорожі”.

Також депутати звертаються до уряду із закликом “підтримати українців та інших жителів країни, які постраждали від конфлікту”.

 

Вони рекомендують урядові “збільшити кількість персоналу, аби затримки у прийомі мігрантів не стали ще довшими через чинну гуманітарну кризу”.

 

“Ми засуджуємо неспровокований напад на Україну, наказ на який віддав президент Росії Володимир Путін, відверто порушуючи міжнародне право”, – сказано у звіті.

 

 


Джерело: Правда
Мітки: , , , ,




Новини
16 Грудня
15 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше