Сучасні господарі все частіше встановлюють варильну поверхню як заміну стаціонарній кухонній плиті. Варильна поверхня – це плаский, мінімалістичний пристрій для приготування їжі. Поверхні містять від однієї до чотирьох конфорок.
У чому відмінність поверхні від кухонної плити?
Кухонна плита – це монолітний пристрій з вбудованою в нього духовою шафою та верхньою частиною з конфорками. Через таку конструкцію плити є досить громіздкими та важкими. До того ж вони мають не дуже сучасний дизайн. Зазвичай, потрібно виділяти багато місця для розміщення плити на кухні, а такий варіант підходить не всім типам приміщення. Розмістити велику кухонну плиту в смарт квартирі буде досить важко. На заміну плитам прийшли варильні поверхні – надтонкі (зазвичай до 5 см в ширину), компактні та пласкі. Якщо ви у пошуках варильної поверхні для власної кухні, рекомендуємо завітати в офіційний інтернет-магазин ТМ Ventolux: https://ventolux.ua/varil-n-poverhn
Якими бувають варильні поверхні?
Електричні. Цей варіант поверхні є досить поширеним, адже він виглядає найбільш сучасно та привабливо. Конфорки в такій поверхні повністю пласкі й поступово нагріваючись, змінюють свій колір. Охолоджуються конфорки в електричних плитах дуже повільно. Але, в цьому є свій плюс. Приготувавши їжу, ви можете залишити її на конфорці для тривалого підтримання температури в середині посуду.
Газові. Ці поверхні мають декілька газових конфорок, як і у звичайних плитах, а запалюються від іскри. Газові конфорки не потребують довгого розігрівання, а отже починати процес приготування їжі на них можна відразу. Газовим конфоркам не потрібен довгий час на остигання, тому використовувати таку плиту цілком безпечно й зручно.
Індукційні. Такі поверхні підключаються від електрики, але в них не нагріваються конфорки. Натомість вони є провідником тепла до посуду. Зверніть увагу, що не весь посуд підійде для такої поверхні. Вибирайте варіанти з чавуну, неіржавіючої сталі, алюмінію або емалі.
Комбіновані. Це – найбільш універсальні види поверхонь, адже вони містять як газові, так і електричні конфорки. Комбінуйте їх в залежності від обставин. Наприклад, ви зможете користуватися в більшості електричними конфорками. А на випадок відключення світла матимете варіант додаткової газової конфорки.
З різною кількістю конфорок. Поверхні можуть мати одну, дві, три або чотири конфорки. Відповідно до цього, ціна на них також може бути різною. Якщо ви дивитеся варіант для заміського будинку або дачі, то однієї-двох конфорок буде цілком достатньо. У разі, якщо ви шукаєте більш стандартний варіант – вибирайте три-чотири конфорки у складі поверхні.