Найсвіжіше:
• Жорстока війна забрала життя 54-річного воїна з Тернопільщини • Як зрозуміти, що вашій малечі пора переходити на підгузки-трусики • На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка • 29-річний воїн з Тернопільщини загинув на Харківщині • На Чортківщині потонув чоловік • На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких • На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського
rss

Двоє тернополян побили знайомого за те, що той обізвав їх «Бандерами»


Опубліковано: 12 Березня 2024р. о 7:30


Двоє тернополян побили знайомого за те, що той обізвав їх «Бандерами». Бійка трапилася навесні 2022 року після обіду в підземному пішохідному переході. Двоє братів підійшли до знайомих, привіталися, а потім один із чоловіків назвав тернополянина «Бандерою», і після того розпочалася бійка. Тернопільський міськрайонний суд покарав братів, призначивши їм відпрацювати 200 годин громадських робіт.

Правоохоронці встановили, що обвинувачені Олександр і Ігор Гнатишини 25 березня 2022 року близько 15:00 перебували у підземному переході по вул. 15 квітня в м. Тернополі. Один з братів підійшов близько до потерпілого і притис його до стіни підземного переходу. Після того постраждалий чоловік зрозумів, що його будуть бити і вирішив відштовхнути нападника та побіг до виходу із підземного переходу.

«Двоє нападників наздогнали чоловіка, накинулись ззаду і почали видавлювати очі. Потім повалили потерпілого на землю та почали бити по обличчю ногами, внаслідок чого потерпілий прикрився, скрутившись, та не міг ідентифікувати хто конкретно та які удари наносить. Експерти встановили, що чоловік отримав синці повік лівого і правого ока, вибитий зуб, численні садна грудей та попереку. Ці травми відносяться до легких тілесних ушкоджень», – йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду від 28 лютого.

В судовому засіданні обвинувачені свою вину визнали повністю. В суді один з братів розповів, що того дня вони йшли разом по своїх справах, спустились в підземний перехід. Там вони зустріли свого спільного знайомого, який був з іншим чоловіком. Вони підійшли до них, щоб привітатись. Однак, під час вітання, потерпілий сказав: «Чого смотрім, Бандера?», а потім вдарив в око його. Від удару обвинувачений відступив на кілька кроків, а потім накинувся на нього. Його брат хотів їх розборонити, однак потерпілий почав втікати.

Суддя Лілія Делікатна вислухавши десятьох свідків та проаналізувавши докази, які зібрали правоохоронці, винесла покарання для двох братів. Їх засудили до виконання 200 годин громадських робіт. На вирок суду може бути подана апеляційна скарга.


Джерело: Захід нет
Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
16 Грудня
15 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше