Згідно статистики, сьогодні близько 50% українців працюють дистанційно, тобто за межами свого офісу. І ця тенденція надалі тільки зростатиме. Майже вісім тисяч українських підприємств з початку війни релокували свій бізнес на більш безпечні території. А часто буває так, що керівництво переносить головний офіс за кордон, підтримуючи звідти зв’язок із колективом та здійснюючи віддалене управління.
Однією з головних проблем у таких випадках ставав телефонний зв’язок із клієнтами та працівників із менеджментом. І найкраще її вирішення – виртуальные телефонные номера, які можна використовувати в будь-якій точці світу, не оплачуючи при цьому великі суми за користування ними.
Як працює віртуальний телефонний номер?
Віртуальний телефонний номер не прив’язаний до певного місця та не потребує встановлення жодного обладнання, адже увесь зв’язок здійснюється через інтернет. Гнучкість такої послуги в тому, що ви самі обираєте, на який саме пристрій встановити номер та задля яких основних функцій. А отже можете ним користуватися як вдома, так і на вулиці та під час подорожі.
Віртуальний номер стане справжньою знахідкою, якщо ви клієнтоорієнтовані на інші країни. Адже кожен покупець телефонуватиме на такий номер, не оплачуючи за роумінг. Втім, як і ви, коли дзвонитиме своїм клієнтам.
Віртуальні телефонні номери поділяються на:
- місцеві – розташовані на певних територіях, внаслідок чого містять коди даного регіону;
- міжнародні – призначені для дзвінків у всі країни без оплати за роумінг;
- безкоштовні – номери, що починаються на 0 800, дозволяють клієнтам телефонувати на них без жодної плати;
- багатоканальні – віртуальний номер може приймати одночасно декілька дзвінків, що дуже зручно для, наприклад, інтернет-магазинів;
- іміджеві – красиві номери з порядком цифр, які швидко запам’ятовуються.
Особливості віртуальних номерів
На відміну від стандартних послуг зв’язку мобільних операторів, надавачі віртуальної телефонії пропонують значно ширший спектр застосування «хмарних» номерів:
- Переадресація. Дзвінки та повідомлення, які надходять на віртуальний номер, можна переадресувати на свій чи співробітників мобільний номер, або ж на Skype.
- Факси. На вказану під час реєстрації електронну пошту надіслані вам факси надходитимуть у PDF-форматі.
- Фіксовані послуги. Власник номера може замовити його лише для дзвінків та повідомлень, або лише для SMS чи прийому факсів тощо.
- Якість зв’язку. Чисельні користувачі віртуальних номерів стверджують, що такий зв’язок значно кращий за мобільний чи стаціонарний та працює безперебійно.
- Додаткові послуги. Кожен оператор віртуальної телефонії пропонує цілий ряд додаткових послуг, серед яких ви можете обрати саме ті, які підійдуть вашому бізнесу і допоможуть в роботі. Наприклад, послуга конференц-зв’язку, автоматичне вітання клієнта, запис розмови, дзвінок з вашого сайту тощо.