Найсвіжіше:
• Троє жінок з Гусятинщини отримали травми внаслідок аварії • Жорстока війна забрала життя ще одного тернополянина • У Почаєві під час робіт мобілізували монаха УПЦ МП: що відомо • Жах у Тернополі: син загинув, мати госпіталізована • Як купити шини 205 55 r16: важливі аспекти та рекомендації • Відомий співак з Тернопільщини вперше вступатиме до вишу і розсекретив, де і на кого навчатиметься • Відійшов у вічність ветеран війни з Тернополя • У Тернополі за добу патрульні виявили 4 п’яних водіїв • На Харківщині загинув воїн з Борщівщини • П’ять причин купити ігрову приставку Nintendo • На Кременеччині замість аварійного моста встановлюють труби • Тернополянин обікрав пасажира рейсового автобуса з Вінниці • На Дніпропетровщині загинув 23-річний командир гармати з Гусятинщини • Півтора року неволі біля кордону з Казахстаном: історія повернення воїна з Тернопільщини • Судитимуть тернополянина за зґвалтування 14-річного підлітка та зберіганні дитячої порнографії • На Кременеччині чоловік побив малого сина та дружину • На Тернопільщині рекламодавця оштрафували за оголошення про роботу • На Донеччині поліг бойовий медик із Кременця • Аварія на Борщівщині – непритомного чоловіка госпіталізували до реанімації • Спочила у Бозі лікар-стоматолог зі Збаражчини • На Дніпропетровщині загинув кунівець з Тернопільщини • У Великій Березовиці стартував новий чемпіонат Тернопільщини з футболу • Типові помилки ФОП 2 групи у веденні діяльності • Курси польської мови онлайн чи офлайн: що обрати для швидкого результату • Запаси на критичному рівні: у Тернополі шукають донорів 1-ї групи крові
rss

Медик за освітою з Тернопільщини загинув на Курщині


Опубліковано: 9 Квітня 2025р. о 10:00

Відважний воїн, вірний друг і надійний побратим. Так характеризували побратими Сергія Циганкова. Медик за освітою, він міг би рятувати людей в мирний час, жити і працювати на розвиток держави, але віддав своє життя в неповних 37, захищаючи нас від російських окупантів.

Сергій Циганков народився 29 червня 1988 року в місті Бережани. Після закінчення навчання у школі вступив до Чортківського медичного коледжу, де отримав фах фельдшера.

Згодом служив у ЗСУ за контрактом. До повномасштабного вторгнення Сергій працював на різних підприємствах та в організаціях міста Бережани, але в лютому 2022-го плани на мирне життя змінились назавжди.

Вже через кілька днів після початку великої війни, 9 березня, Сергій Циганков без вагань вступив до війська, ставши на захист рідної країни. Служив в аеромобільному батальйоні військової частини А0281, був стрільцем-номером обслуги 3 аеромобільного відділення.

З перших днів 2025 року Сергій разом з побратимами виконував завдання у Курській області РФ. 8 березня він героїчно загинув у зоні виконання бойових завдань поблизу населеного пункту Мала Локня Суджанського р-ну. Життя воїна обірвалося внаслідок артилерійського обстрілу противника.

Останню шану Герою віддали на рідній Тернопільщині, в Церкві Святої Трійці міста Бережани.

Похоронили Сергія Циганкова 12 березня на Алеї Героїв кладовища села Рай.

Низький уклін захиснику України. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.


Джерело: Укрінформ
Автор: Рубрика: ,





Новини
5 Травня
4 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше