“ПриватБанк працює в звичайному режимі, платежі здійснюються без обмежень, – про це заявив голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак у зверненні до клієнтів та працівників банку. – Сьогодні можна з упевненістю сказати, ми з успіхом впоралися із завданням стабілізації і збереження найбільшого українського банку, мінімізації панічних настроїв серед клієнтів банку.
“Хочу подякувати представникам фонду гарантування, Національного банку, співробітникам і топ-менеджменту ПриватБанку за завершення цього перехідного періоду в такі стислі терміни, це була непроста задача і унікальний проект навіть за світовими мірками, з яким ми успішно впоралися, – відзначив Олександр Шлапак. – І найголовніше, велике спасибі нашим клієнтам за довіру, витримку і терпіння. Вибачте, якщо доставили вам незручності – ми зробили все, щоб процес зміни власників банку пройшов безболісно для клієнтів”.
Як відзначається у зверненні голови правління ПриватБанку, держава з самого початку процесу націоналізації активно підтримала банк. У нас є можливість оперативно поповнювати готівку в банкоматній мережі і касах банку по всій Україні.
“Якісна і самовіддана робота працівників банку дала можливість нашим клієнтам завжди бути в курсі ситуації в банку, отримувати необхідну допомогу і просто підтримку, – зазначає прес-служба ПриватБанку. – Перехід банку в державну власність у максимально короткі терміни, всебічна підтримка зі сторони власника і регулятора, забезпечили найбільш сприятливі умови для відновлення звичного графіка обслуговування клієнтів”.
20 грудня ПриватБанк опрацював понад 775 тисяч платежів юридичних осіб, підприємців та суб’єктів господарювання. Як повідомили в банку, платежі корпоративних клієнтів і підприємців здійснювалися до 22-00 з урахуванням продовження операційного дня СЕП НБУ. При цьому, Державна фіскальна служба України повідомила, що не буде штрафувати платників податків – клієнтів Приватбанку за можливі порушення строків перерахування податкових зобов’язань до бюджетів у період 19-20 грудня 2016 року.
З 21 грудня усі операції з рахунками юридичних осіб, суб’єктів господарювання здійснюються ПриватБанком в звичайному режимі без обмежень. Також у звичайному режимі банк обслуговує фізичних осіб – мережа відділень та терміналів самообслуговування банку приймають платежі без обмежень, банкоматна мережа Приватбанку завантажена готівкою, збої у роботі банкоматів з технічних причин не перевищують 7% від загальної кількості працюючих АТМ. Клієнтів обслуговують 2 350 відділень банку. У повному обсязі завантажено понад 7 000 банкоматів ПриватБанку, служба інкасації забезпечує своєчасне поповнення банкоматів мережі за рахунок готівкових коштів в касах, а також додаткових 15 млрд грн, виділених НБУ для підтримки ліквідності банку в перші дні після повідомлення про націоналізацію.
21 грудня клієнти Приватбанку отримали в його банкоматах близько 1 млрд грн, стільки ж, скільки і за весь грудень 2015 року. Більше 870 тисяч клієнтів за вчорашній день скористалися послугами банку через мережу терміналів самообслуговування. 21 грудня за допомогою 12 600 тисяч терміналів самообслуговування клієнти ПриватБанку зробили платежів на суму 639 млн грн.
21 грудня у відділеннях ПриватБанку і Приват24 було оформлено 1 972 нових депозитних договорів на суму 37 мільйонів гривень, 1,47 мільйонів доларів і 382 тисяч євро, що свідчить непохитну довіру українців до ПриватБанку. Усі вклади фізичних осіб в ПриватБанку, згідно прийнятого 20 грудня Верховною Радою закону, отримали 100%-ву гарантію виплат, навіть якщо сума перевищує 200 000 грн.
21 грудня Контактний центр ПриватБанку відповів на запитання 800 000 клієнтів, поставивши таким чином, національний рекорд якості клієнтської підтримки в Україні. Як повідомила прес-служба банку, фахівці служби підтримки відповіли на запитання про роботу банку і надали консультації за банківськими продуктами 530 тисячам клієнтів, які звернулися за номером 3700. Ще понад 255,6 тисяч клієнтів отримали відповіді на свої звернення і питання про роботу банку і його сервісів в онлайн чаті ПриватБанку і Приват24.
За даними прес-служби банку, в дні перехідного періоду кількість наданих клієнтам консультацій зросла порівняно з середнім показником 2016 року в 10 разів – наприклад, 15 грудня контактний центр банку опрацювала трохи більше 80 тисяч звернень клієнтів. Кількість звернень ВІП-клієнтів ПриватБанку за останні дні зросла в 6 разів – до 30 тисяч дзвінків у ВІП контакт центр на добу.
Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: приватбанк, Шлапак