В умовах постійного зростання вартості життя кожна копійка має значення, тому пошук доступної їжі є головним завданням для членів багатьох родин.
Байдуже, чи ви студент з обмеженим бюджетом, економний гурман чи просто людиною, яка прагне скоротити витрати, способів мати безкоштовну або неймовірно дешеву їжу набагато більше, ніж ми уявляємо.
Розглянемо 7 творчих способів мати повну тарілку без шкоди для гаманця.
Станьте гостем ресторанів під прикриттям
Вам коли-небудь спадало на думку, що на посиденьках у ресторанах можна заробляти гроші? Компанії, що таємно оцінюють якість обслуговування клієнтів, наймають гурманів-ентузіастів для відвідування популярних ресторанів, аби ті ділилися докладною інформацією про такий досвід. Іншими словами, ви не лише насолоджуєтеся безкоштовною їжею, але й заробляєте гроші за кулінарну критику.
Пропозиції бувають найфантастичніші, а деякі щасливці щомісяця одержують безкоштовну їжу на тисячі гривень за власні цінні оцінювання. Лише не забудьте письменницьке приладдя, аби одразу описати власні враження від страв!
Не цурайтеся надлишків їжі
У застосунків Too Good to Go та Olio одна мета — усунути харчові відходи. Обидва застосунки — це громадські платформи, де надлишки їжі знаходять тих, кому вони потрібні: чи то пекарня з надлишками солодощів, чи ресторан, який переоцінив власні потреби.
Потрібно лише зареєструватися й перевірити найближчі до вас точки з їжею, яку віддають безкоштовно або за невелику плату. Волонтери вказують продукти, які часто можуть бути майже ідеальними.
Ба більше! Тут можна знайти не лише їжу, а й інші предмети домашнього вжитку, що робить такі ініціативи безпрограшними з погляду екологічно нейтрального розвитку. 7 мільйонів користувачів таких платформ неодмінно відкриють для вас кулінарні скарби вашого регіону.
Завантажуйте застосунки фастфудів і насолоджуйтеся безкоштовними пропозиціями
Мережі швидкого харчування, здебільшого закордонні, часто пропонують знижки та безкоштовні страви новим та нинішнім клієнтам через застосунки та членські «клуби». Вони працюють так само як і пропозиції за реєстрацію в інших сферах, наприклад, бездепозитні бонуси в букмекерській індустрії. Різниця лише в тому, що тут не потрібно задовольняти жодні вимоги, аби насолодитися пропозицією — просто введіть код і забирайте свої страви!
Ось лише кілька нещодавніх прикладів: «Krispy Kreme» заохочує нових користувачів безкоштовним пундиком, а «Taco Bell» роздає користувачам застосунку хрусткі тако.
В Україні, наприклад, можна стежити за «McDonald’s», адже вони іноді мають смачні та економні пропозиції лише за кілька натискань.
Розблокуйте заощадження в продуктових крамницях
Купони в супермаркетах — це неоспівані герої бюджетного харчування. Багато з них пропонують знижки на певні товари, а іноді й віддають їх абсолютно безкоштовно.
Наприклад, уявіть, як ви забираєте плитку смачного шоколаду безкоштовно або насолоджуєтеся безкоштовною їжею в улюбленому закладі швидкого харчування.
Такі купони перетворюють рутину від придбання їжі на полювання за скарбами, де винагородою є не лише економія, але й радість від несподіваних, безкоштовних ласощів, які не полегшують ваш гаманець.
Це абсолютно новий світ для вибагливих гурманів.
Щедрість природи: пошук безкоштовної їжі
Матінка-природа пропонує щедрий «шведський стіл» для тих, хто полюбляє збиральництво — від ожини та квітів бузини до малини й сили силенної різноманітної їжі. Збиральництво в межах міста та прилеглих до міста лісів — це чудова кулінарна пригода, з якої можна дізнатися більше про рослини навкруги та зібрати кілька надзвичайно цікавих інгредієнтів. Водночас перш ніж вирушати, варто ознайомитися з можливими місцевими правилами, аби переконатися, що ви збираєте відповідально й легально та залишаєте достатньо для інших людей і дикої природи.
Якщо все робити правильно, збиральництво дасть вам змогу ще й розширити власні зв’язки. Якщо це ваш перший раз, ви пошкодуєте, що не робили цього раніше!
Усе за рахунок лояльності: пийте та заощаджуйте в улюблених магазинах
Картки лояльності — це не лише бали, вони можуть стати вашим квитком до безкоштовних гарячих напоїв. Наприклад, сімейна картка ІКЕА дає право на необмежену кількість безкоштовного чаю або фільтрованої кави в робочі дні, а в деяких продуктових крамницях можна насолоджуватися безкоштовною кавою (приносьте своє багаторазове горнятко!) з будь-якою покупкою в магазині.
Пийте, купуйте та заощаджуйте — це простий, але дієвий спосіб додати трохи розкоші в буденну рутину.
Скарб на день народження: святкуйте за так
Дні народження — це саме час для святкування і багато ресторанів воліють приєднатися до урочистостей. Зверніть увагу на програми винагород, які пропонують апетитні частування у ваш особливий день.
Від безкоштовних пундиків до кексів — ваш день народження може стати безоплатною гастрономічною пригодою.
Зазвичай так буває лише раз на рік, тому майте терпінням. Але, якщо у вас є родина, то такою винагородою можна користуватися й частіше, якщо зазначити дані кожного її члена!