Прапори вже давно стали неодмінною частиною брендування респектабельних компаній, масових спортивних та політичних заходів, а патріотичний прапор сьогодні є чи не в кожному домі. Звичайне, на перший погляд, полотно насправді зовсім не просто виготовити власноруч чи в сусідній майстерні, адже прапори купують на довгі роки, а тому якість має вирішальне значення, особливо якщо планується використовувати його на вулиці.
Як виготовляються прапори
Провідний український виробник FlagSystem на своєму сайті https://flag.ua/ua розкриває деякі таємниці власного технологічного процесу. Найперше – це вибір матеріалу, з якого шитиметься прапор.
Настільні
Невеликі прапори України, інших країн чи брендовані логотипом – неодмінний атрибут міжнародних організацій, органів місцевого самоврядування тощо. Найкраще для їх виготовлення обирати штучний шовк або поліестер, які доступні за ціною і мають гарний вигляд. Настільні прапорці розміщуються на красивих підставках, які можна переміщати у різні місця в приміщенні.
Автомобільні
Досить популярний останнім часом вид прапорців шиють з різних матеріалів, в залежності від подальшої експлуатації виробу. Той же атлас підійде лише в тому випадку, якщо прапор буде розміщений в салоні, а ось для зовнішнього використання потрібен більш стійкий матеріал, наприклад прапорцева сітка. Вона досить легка, але водночас витримує різні погодні умови та не вигорає на сонці.
Кабінетні
Преміум-прапори великих розмірів бувають одинарними, подвійними і потрійними. Окрім дорогого і довговічного атласу, для їх виготовлення часто використовують кайму, яка додає ще більш розкішного вигляду виробам.
Зовнішні
Прапори для встановлення на вулиці відрізняються великим розміром і повинні витримувати не лише перепад температур, вітри та опади, а й бути стійкими до сонячних променів. Найкраще для таких виробів підходить габардин – щільний матеріал, який чудово справиться з усіма погодними випробуваннями. Відповідний флагшток купити можна теж у компанії FlagSystem, адже для кожного випадку передбачені свої умови кріплення.
Зовнішні прапори найчастіше виготовляють трьох типів:
- горизонтальні;
- вертикальні;
- віндер (у формі паруса).
Найчастіше зовнішні прапори замовляють зі спеціальним принтом замовника, який наноситься виробником за допомогою двостороннього сублімаційного друку. Це дозволяє кольорам дуже довго зберігати свою яскравість, а логотипу чи напису – міцно триматися на тканині.
Як замовити прапор
Перед тим, як зробити замовлення, потрібно визначитися із основними параметрами, від яких буде відштовхуватися виробник:
- Розмір. В залежності від призначення, потрібно визначитися із точним розміром майбутнього виробу, особливо якщо це великий вуличний варіант.
- Матеріал. Хоча компанія-виробник рекомендуватиме найкращий варіант для кожного конкретного замовлення, слід також враховувати, що ціна матеріалу суттєво впливає на кінцеву вартість виробу.
- Брендування. Окрім патріотичних прапорів, замовники часто шукають можливість виготовити прапори інших країн, із власною символікою чи логотипом конкретного заходу.
- Кріплення. Дуже рекомендовано флагшток і прапор замовляти разом. Це дозволить отримати цілісний кінцевий варіант з ідеально підігнаними кріпленнями.
Компанія FlagSystem пропонує не тільки великий вибір флагштоків та прапорів, а й допоможе розробити дизайн принту та надасть 5-річне гарантійне обслуговування своїх виробів.