Купувати на американських маркетплейсах простіше, ніж може здаватися. Процес замовлення і придбання товару стандартний, не треба досконало володіти англійською, щоб розібратися у характеристиках. Завдяки доступним цінам і широкому асортименту варто спробувати такий спосіб онлайн-шопінгу.
Amazon – один із найпопулярніших і найбільших маркетплейсів у світі. Сотні продавців щодня пропонують свої товари, через велику конкуренцію максимально знижують ціни. На сайті купують брендовий одяг і взуття, електронні книги, товари для дому, саду, гаджети, програмне забезпечення, диски й багато іншого. Залишається тільки вибрати й замовити необхідне.
Як отримати посилку з Amazon
Важливий момент – маркетплейс робить доставку тільки по території США. Проте це не означає, що отримати покупку, знаходячись за океаном, неможливо. Доставка з «Амазон» в Україну за допомогою сервісу https://easyxpress.com.ua/uk/content/amazon здійснюється по морю або літаком. Забрати посилку можна в офісі компанії в Києві або скористатися послугами поштових служб.
Щоб отримати товар в Україні, потрібно спочатку зареєструватися на сайті EasyXpress та отримати американську поштову адресу. Її необхідно вказати під час відкриття облікового запису на маркетплейсі та отримання замовлення. Процедура відпрацьована багато разів: спочатку посилка надходить до офісу форвардингової компанії в США, там її перепаковують та відправляють в Україну.
Перш ніж зробити замовлення, потрібно врахувати декілька нюансів. Перший – під час реєстрації на «Амазон» варто змінити свій IP на американський (наприклад, за допомогою VPN). Тоді покупцеві буде доступно більше пропозицій, адже маркетплейс розрахований насамперед на покупців із США. Другий – під час оплати з гривневої картки конвертація може проходити за дуже невигідним курсом, тому краще відкрити віртуальну доларову.
Як купувати на Amazon і економити
Процес придбання будь-якої речі починається з відкриття акаунта на сайті маркетплейсу. Реєстрація проста, відбувається за стандартною процедурою, як на будь-якому іншому майданчику, і не займає багато часу. Багатьох цікавить, чи варто купувати підписку Prime та які привілеї вона дає. Для українців у ній немає сенсу, адже її власники можуть користуватися послугами швидкої доставки, вони діють тільки для США.
Сплачувати річну підписку доцільно тільки для користувачів, які хочуть отримати доступ до аудіо- та відеофайлів «Амазон». У всіх інших випадках не варто витрачати на неї гроші. Є декілька корисних порад, які допоможуть робити покупки й заощаджувати без придбання «Прайм»:
– перевіряти ціни. Перше, на що звертає увагу покупець, – товари зі знижкою. Актуальну вартість вказують до зниженої ціни, проте деякі продавці відверто дурять. Щоб дізнатися, скільки коштувала конкретна річ протягом місяця, варто скористатися сервісом CamelCamelCamel;
– шукати знижки в спеціалізованих розділах. Це, зокрема, «Today’s deals», або пропозиції дня, де представлена різноманітна продукція. Її вартість може бути зниженою навіть на 90%. Багато дешевих пропозицій знаходиться в розділі Outlet – це сток, або залишки з минулих розпродажів;
– дозволити знижкам самостійно «знаходити» покупців. Достатньо додати товари, які сподобалися, у Wishlist, або скористатися сервісом для відстеження цін Online Price Alert.
Купувати на «Амазон» і заощаджувати реально за допомогою форвардингової компанії EasyXpress. Її користувачі отримують такі ж привілеї та можливості, як і американські покупці (наприклад, купувати брендові товари дешевше, ніж в Україні).