Шанувальникам кіберспорту важливо мати доступ до інструментів, які допоможуть проаналізувати і покращити свої навички. І найкращий функціонал пропонує платформа https://profilerr.net/uk/, де можна не тільки переглядати детальну статистику, а й проаналізувати результати ігор та вдосконалити свої ігрові навички та стратегії.
Арсенал інструментів на Profilerr
Важливою для гравців є функція порівняння своїх та чужих результатів. Таким чином кожен гравець отримує можливість визначити власний реальний рівень майстерності та сформувати подальші стратегії з огляду на досягнення конкурентів.
Можливість переглядати ігрові показники в статистиці допомагає гравцям критично оцінити власні перемоги і поразки, а також підтримку команди.
Та найцікавіші на платформі profilerr.net ігрові турніри:
- IESF World Championship: West European Qualifier;
- IESF World Championship: East European Qualifier;
- CBCS: Season 5;
- CCT Europe: Series #6 season 2;
- Esports World Cup;
- Ace South American Masters: Fall.
Також користуються популярністю турніри Majors, які приносять прибуток гравцям і задоволення – глядачам. Майже всі вони транслюються онлайн, що дозволяє вболівальникам спостерігати за грою в реальному часі.
Формування рейтингу
Платформа користується рейтингом HLTV – одним із найвідоміших онлайн-ресурсів, а рейтинг команд CS2 створюється через комплексну систему підрахунку, яка включає:
- сумарні результати з два останніх місяці;
- суму виграних турнірів попереднього року;
- результати участі в останніх десяти LAN-івентах;
- зміни учасників команди;
- результати онлайн-інвентів;
- котирування букмекерів.
Основні правила ігор
У кіберспорті правила проведення турнірів та визначення переможців встановлюються наперед та часто діють впродовж цілого сезону. Але загалом матчі проводяться у трьох форматах:
- Гра на карті. Гравці по черзі відтинають карти, і в результаті залишається одна, на якій відбудеться матч.
- До 2-ох перемог. Оригінальний формат гри, який часто використовується у турнірах і на матчах.
- До 3-ох перемог. Дуже рідко використовується, в основному – на групових етапах турнірів або у фіналах змагань.
Загальні ж правила однакові для всіх: команда повинна перемогти в 16-ти раундах, тобто вбити всіх супротивників та знешкодити боєприпаси. Після перемоги у 15-ти раундах команди міняють місцями, щоби створити варіативність тактики.