Кожна жінка у своєму гардеробі повинна мати хоча би декілька суконь не різні випадки життя. Здебільшого, пані та панянки зупиняються на одній-двох сукнях для урочистих подій, стверджуючи, що це не їхній стиль для повсякденного носіння чи що їхній фігурі не пасує такий тип одягу. Насправді, достатньо знати правила підбору суконь, і вам нескладно буде купувати їх навіть в онлайн-магазинах без примірки. Легкі та теплі, довгі та короткі, шовкові чи трикотажні сукні – ви обов’язково закохаєтеся у цей жіночний стиль, як тільки навчитеся їх правильно обирати.
Тип фігури
Існує хибна думка, що для того, аби одягати сукні, потрібно мати ідеальну струнку фігуру. Проте це не так, і на https://25union.com.ua/katalog/platya/platya-trikotazhnye/ можна в цьому переконатися, адже модельєри здавна розробляють фасони, які підійдуть жінкам зі різними типами фігури, а саме:
- Грушеподібний. Так називають тип фігури, коли область стегон є значно ширшою, ніж плечова ділянка тіла. Для таких випадків рекомендують підбирати сукні з глибоким декольте, відкритими плечима чи акцентами на верхній частині виробу.
- Яблукоподібний. Такому типу притаманна широка верхня частина тіла в поєднанні з дещо об’ємним животиком. Для жінок із такою фігурою радять обирати сукні із заниженою лінією талії та кроєм, що візуально збільшує стегна.
- Прямокутний. Це тип фігури з приблизно однаковим об’ємом грудей та стегон, але невиразною лінією талії. Тому жінкам із прямокутною фігурою варто надавати перевагу моделям із підкресленою лінією талії.
- Перевернутий трикутник. У таких жінок плечі значно ширші за стегна і візуально акцентують увагу на собі. Цього можна уникнути, одягнувши сукню з V-подібним декольте, поясом та широким низом, який візуально зробить стегна ширшими.
- Пісочний годинник. Такий тип фігури має однаковий об’єм стегон і грудей, а також тонку талію. Тому для нього пасуватимуть сукні будь-яких фасонів.
Крій, що маскує недоліки
Незважаючи на окреслені типи фігури, чимало жінок все ж повністю задоволені своєю фігурою, однак хотіли би приховати окремі ділянки, які вважають не ідеальними. Для цього потрібно звернути увагу на крій сукні та знати, з якими завданнями він справляється.
- Пряма сукня візуально робить жінку стрункішою та вищою, при цьому непомітно маскує проблемний животик.
- Сукня із запахом підкреслює талію і зміщує на неї акцент з широких плечей.
- Сукня із завищеною талією вдало замаскує стегна та живіт і підкреслить пишні груди.
- «Трапеція» – розширена донизу сукня змістить фокус із талії і згладить загальні диспропорції тіла.
- Сукня-«балон» вирізняється широким кроєм в області талії та звужується внизу. Вона приховає випуклий животик та підкреслить стрункі ніжки.
Довжина виробу
Існує стереотип, що довгі сукні носять романтичні жінки, а короткі – кокетки. Насправді, існують окремі правила щодо довжини суконь, в залежності від зросту жінки, сезону і для яких випадків її купують.
Довгі сукні носять здебільшого влітку, однак розкішний вечірній наряд можна одягати в будь-яку пору року. Єдине – такі сукні не бажано одягати жінкам із низьким зростом, адже візуально вони виглядатимуть ще нижчими.
Сукні середньої довжини вважаються елементом ділового стилю, однак в залежності від фасону та тканини, їх сміливо можна одягати як на прогулянку, так і на урочистості. Вони приховують проблемні ділянки у верхній частині ніг та стегон.
Короткі сукні здебільшого одягають на вечірки, їх особливо полюбляють молоді панянки. Однак стриманий фасон і відповідна фурнітура сукні можуть зробити її частиною як ділового, так і повсякденного стилю.