Найсвіжіше:
• Президент нагородив художника з Тернопільщини орденом Ярослава Мудрого • У селі на Заліщиччині невідомі викинули старовинні надгробки та хрести за межі цвинтаря • Футбол під сирени: на Тернопільщині не дограли центральний матч туру • Євген Клопотенко покаже кулінарне шоу на «Фест молоко 2026» під Тернополем • 46-річний тернополянин заробив на «торгівлі відстрочками» • ДНК-експертиза підтвердила загибель на Донеччині нацгвардійця з Тернопільщини • Що потрібно для швидкого переходу до нового мобільного оператора • Чому мешканці Львова все частіше переходять на швидкісний домашній інтернет • Біг Дата: що це таке і як вона змінює управління бізнесом • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Валютника пограбували просто посеред вулиці у Тернополі • Неймовірний гол вихованця тернопільського футболу подарував клубу Європу • На Борщівщині засудили чоловіка за нічну бійку з військовим-депутатом • Ідеальна конференц зала у Хмельницькому: де шукати • Над Тернопільщиною збили три Шахеди • Фіолетовий щит: у Кременці висадили «кліматичну зброю» • У Почаєві дитина отримала численні тілесні ушкодження • На Зборівщині виявили тіло 55-річного чоловіка • У Тернополі розшукують водія-втікача після ДТП з пенсіонеркою • У Тернополі тимчасово перекриють рух транспорту на Східному масиві • Чортків виграв грант на 100 тисяч доларів • На Харківщині загинув 50-річний воїн з Борщівщини • Тіло загиблого захисника Івана Поповича завтра прибуде на Гусятинщину • Пастух та Надал звернулися до тернополян через загрозу безпілотників • У клінічному центрі Харкова помер командир гармати з Кременеччини
rss

Тернополянина оштрафували за намір злити стоки у лісосмузі і пропозицію хабаря


Опубліковано: 5 Вересня 2025р. о 20:20

Тернопільський міськрайонний суд оштрафував водія асенізатора, який хотів злити стоки в лісосмугу неподалік Тернополя. Також він пропонував хабар патрульним. У суді обвинувачений Юрій Коніцький визнав свою провину і розкаявся.

Під час досудового розслідування встановили, що 9 квітня працівники водної поліції помітили асенізатор марки «ЗІЛ» на вул. Поліській у селі Біла Тернопільського району. Водій вантажного авто готувався злити нечистоти у невідведене для цього місце, йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду від 21 серпня.

Під час розмови з двома поліцейськими Юрій Коніцький запропонував їм 3000 грн для того, щоб вони не притягували його до відповідальності. Від пропозиції обвинуваченого поліцейські відмовились. Однак водій і надалі наполягав на тому, щоб вони взяли хабар і не складали на нього протокол.

У суді чоловік визнав свою вину у вчиненні кримінального правопорушення та повністю погодився зі всіма зібраними доказами.

Суд визнав винним Юрія Коніцького і призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 39,5 тис. грн. На вирок суду ще можна подати апеляційну скаргу.


Джерело: Захід нет

Перегляньте також:





Новини
14 Травня
13 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше