Найсвіжіше:
• На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту • На Харківщині загинув оператор БпЛА з Тернопільщини • На Шумщині разом із партнерами планують реконструювати старий польський цвинтар • Скандал навколо спадку Івана Марчука набуває обертів • У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном
rss

У депутата Чернівецької облради від СН вимагають скласти мандат: він заявляє про тиск


Опубліковано: 4 Квітня 2025р. о 14:45

Депутат Чернівецької обласної ради від фракції “Слуга народу” Анатолій Іліщук має скласти депутатські повноваження. Це він має зробити через оприлюднення заяви про причину відсутності на сесії Чернівецької облради 28 березня.

Про це журналістам розповів Анатолій Іліщук, який наразі перебуває на лікуванні у кардіологічному центрі, пише molbuk.ua.

Депутат вкотре підтвердив, що він та інші депутати отримали вказівку не приходити на сесію Чернівецької обласної ради.

“Напередодні сесії у нас була фракція, на якій був присутній я, колеги-депутати та голова нашої партії “Слуга народу” в області. Так, я відкрито кажу, було сказано про те, що на сесію, яка мала відбутися 28 березня, не приходити. І це спільне рішення”, – зазначив Анатолій Іліщук.

Депутат зізнався, що він вирішив написати правду у своєму дописі у фейсбуці.

“Я хотів іти на сесію, бо представляю виборців з Вижницького району. Але мені сказали, що я буду сам на сесії й нестиму всю відповідальність за нашу фракцію. У фейсбуці я написав правду. У понеділок зі мною розмовляв керівник партії й мені було сказано, що треба підтримати рішення про висловлення недовіру голові Чернівецької обласної ради Бойку Олексію Сергійовичу на наступній сесії. Я відповів, що таке рішення не підтримую”, – продовжив депутат.

Після цих заяв Анатолія Іліщука змушують написати заяву про вихід з фракції.

“Мені сказали, що у мене немає політичного майбутнього. Також я маю написати заяву на вихід з фракції й депутатства. Я жодні заяви писати не буду. На виборах я набрав понад тисячу голосів, представляю гірську територію, неодноразово висловлювався про проблеми цих місць.
Вчора відбулося зібрання фракції “Слуги народу”, на якій були присутні 9 депутатів. Винесли питання про складання моїх повноважень як депутата, надіслано звернення в Київ, і проголосовано про мій вихід з фракції “Слуга народу”. По тій інформації, що в мене є, 7 депутатів проголосували “за”, 2 утрималися”, – розповів Анатолій Іліщук.

Депутат планує звертатися у правоохоронні органи, якщо на нього продовжать чинити тиск.

“На мене впливали як на депутата і це є порушенням про місцеве самоврядування. Якщо так продовжиться далі, я буду писати заяву в правоохоронні органи.У мене є і доказова база, і є дзвінки. Після публікації допису до мене було дуже багато дзвінків. Це все зафіксовано. Я готовий це все надати правоохоронцям”, – заявив Анатолій Іліщук.

Раніше ми повідомляли, що депутати саботували сесію у Чернівецькій обласній раді. З 63 депутатів на сесії зареєструвалося лише 26. Не зареєструвалися депутати від фракції “Слуга народу”, “Народний контроль”, “Батьківщина”, “За майбутнє”.


Джерело: Молодий буковинець
Рубрика:




Новини
15 Грудня
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше