Найсвіжіше:
• Стільниковий полікарбонат: як товщина, структура та УФ-захист впливають на термін служби • Андрій Стасевський: за два дні енергетики повернули світло майже 9 тисячам родин • Борщів зустрів тіло загиблого на війні захисника • У Збаражі забудовник не доплатив громаді понад 430 тисяч гривень • На Борщівщині вандали понищили фігуру Божої Матері (фото) • Який замок обрати: різниця між вхідними та міжкімнатними дверима • Затримали 19-річного водія BMW, який влаштував смертельну ДТП у Тернополі • У ТЦК прокоментували конфлікт із військовозобов’язаним у Тернополі • Зливав локації ТЦК: на Підволочищині засудили чоловіка • Герой повертається на щиті: Тернопільщина прощатиметься із Захисником через два роки після загибелі • Суд зобов’язав УПЦ МП повернути державі споруди монастиря у Кременці • Стало відомо, скільки найбільші латифундисти Тернопільщини мають землі • Жахлива аварія в центрі Тернополя: деталі смертельної ДТП • Майже 15 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Джуринський водоспад відкривається по-новому • Один гол вирішив долю матчу між командами з Гусятинщини та Підволочиська • Сутичка з ТЦК у Тернополі: постраждали військовий і жінка • Великоберезовицький «Сокіл» здобув важку перемогу в Збаражі • На Підволочищині судитимуть керівницю за самовільне будівництво теплиці на комунальній землі • Тернопільський суд зупинив розгляд гучної справи художника Івана Марчука • Мінімалізм чи лофт: який інтер’єр найкраще підходить для вашого стилю • У Гусятині знесуть незаконну забудову біля річки Збруч • Центральний матч туру: гол Альохіна приніс перемогу ФК «Борщів» • Ніби на ралі: під Тернополем вандали розкатали поле з пшеницею • У Тернополі водій електросамоката потрапив під колеса авто
rss

У “дзеркальну дату” в Луцьку одружилися 28 пар


Опубліковано: 25 Травня 2025р. о 21:57

В “дзеркальну дату”, 25 травня 2025 року, у Палаці урочистих подій Луцька зареєстрували шлюби 28 пар. 

На цей день до відділу подали 31 заяву про реєстрацію шлюбу, але три пари не змогли прибути на урочистість. Це молодята, партнери яких є військовослужбовцями, тому їх церемонію перенесли на інші дати.

“Звичайно, ми не можемо порівнювати це із дзеркальною датою 22.02.2022, тому що тоді у нас було до 50 пар. На жаль, сьогоднішня ситуація в країні вносить свої корективи й тому маємо майже наполовину менше пар”, — зазначила начальниця відділу державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) у Луцькому районіТетяна Микитюк.

Одні з молодят, які вирішили одружитися 25.05.2025 — Володимир та Віра Остапчуки. Суспільному вони розповіли: у стосунках перебувають з 2021 року. Віра освідчення та пропозицію шлюбу від чоловіка отримала у серпні, однак вирішили зачекати з офіційною реєстрацією.

“У мене День народження 28.08.1998 року, тому ми вирішили присвятити ще одну таку гарну дату в нашій сім’ї цій події”, — пояснила наречена.

Реєстрації шлюбів проводили в оновленому обрядовому залі. За словами Тетяни Микитюк, готували приміщення майже півтора місяця.

Як додала начальниця відділу державної реєстрації актів цивільного стану, минулої “дзеркальної дати” 24.04.2024 на Волині поєдналися 26 пар наречених. 15 із них — у Луцьку.


Джерело: Суспільне Луцьк
Рубрика:





Новини
7 Травня
6 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше