Найсвіжіше:
• Під час лікування у Тернополі зупинилося серце військового • Півтора роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Неповнолітнього тернополянина тричі зупиняла поліція за керування батьківським авто: суд призначив порушнику 40 тис. 800 грн штрафу • 2 квартири, підвал та «AUDI Q5»: декларація нового Тернопільського окружного прокурора • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка • У Тернополі не розминулися бус та легкове авто • Вчителя з Борщівщини засудили за інформування про рух ТЦК у Viber • У домі загиблого на війні Героя з Кременця сталася пожежа (відео+фото) • У Тернополі презентували останню наукову працю Ірини Фаріон • Мер Бережан про мобільного оператора: видно проблема не в грошах, а в тому, що хтось ОМС за лохів тримає • На Запоріжжі загинув досвідчений воїн з Тернопільщини • Мешканець Збаражчини уник покарання за зберігання 5 тис. файлів з дитячим порно • Козівщина попрощалася з військовослужбовцем Петром Душею • Перестало битися серце 55-річного військовослужбовця з Козівщини • На Житомирщині загинув військовий з Тернопільщини • На Донеччині помер офіцер з Тернопільщини • 2,5 роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Перша аматорська команда Тернопільщини провела спаринг у 2026 році • Двоє неповнолітніх побили пасажира і водія у тернопільській маршрутці • Спочив у Бозі засновник та багаторічний директор мистецької школи з Борщівщини • Мешканець Великобірківської громади обікрав два водомати в Тернополі • На Тернопільщині фура втратила стійкість і ледь не перевернулася (фото) • Відбулося жеребкування ветеранського чемпіонату Тернопільщини з футзалу 45+
rss

У Тернополі медсестру оштрафували через погрози сестрі


Опубліковано: 10 Листопада 2025р. о 12:10

У Тернополі медсестру оштрафували через погрози сестрі. Жінка вчинила домашнє насильство психологічного характеру щодо своєї рідної сестри.

Насильство полягало у словесних образах, криках, погрозах фізичною розправою, чиненні морального та психологічного тиску. Дані дії завдали шкоди психічному здоров’ю потерпілої.

Рішення суду

Хоча особа, яка притягалася до відповідальності, на засідання суду не з’явилася, суддя Лавренюк О.М. вирішив розглянути справу без її участі, оскільки вона була належним чином повідомлена. Суд визнав жінку винною за частиною 1 статті 173-2 КУпАП (Вчинення домашнього насильства психологічного характеру) та наклав на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 гривень.

Також суд стягнув із винної особи судовий збір у розмірі 605,60 гривень.


Джерело: Тернопільські події
Автор: Рубрика:




Новини
13 Лютого
12 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше