Найсвіжіше:
• УАФ запускає у Тернополі масштабний проєкт «Талантікос» • Чому регулярне видалення зубного каменю допомагає уникнути дорогого лікування • Право на спадщину: в яких випадках потрібно йти до суду • Як київський ритм експлуатації автомобілів впливає на ресурс каталізатора • У Тернополі викрили корупційну схему в медзакладі: лікарі брали хабарі за інвалідність • Ще один тренер із Тернопільщини став заслуженим тренером України • Автомеханіка підозрюють у підпалі банку в Тернополі • У Тернополі школяру пропонували гроші за підпал автомобіля ТЦК • На Тернопільщину з російського полону повертається Захисник Олександр Ремпа: громада готує теплу зустріч • Тернопільщина матиме трьох представників у Кубку України-2026/27: затверджено дати матчів • Дружина, двоє синів і незламна відданість Україні: історія полеглого воїна з Гусятинщини • Міськрада на Кременеччині таки сплатить 1,8 млн грн шкоди, заподіяної внаслідок незаконної порубки дерев • У Тернополі роз’яснили порядок отримання компенсації через зростання тарифів на воду • У Петрикові водій електросамоката травмував неповнолітнього пішохода • Блаженніший Святослав очолить загальнонаціональну прощу УГКЦ до Зарваниці • У Дністрі зловили 50-кілограмового сома • У Кременецькій громаді обмежили рух гучного мототранспорту • Зборівська громада запускає Інвестиційний портал! • Бізнес уродженця Тернопільщини повернувся до морського експорту: перша партія вже вирушила за кордон • Воїна з Гусятинщини посмертно нагороджено орденом За мужність • «Дністер» переміг «Епіцентр»: потенційні новачки та автори голів • Тернопільщина поруч: у сусідній області зафіксували землетрус • Скандал на Тернопільщині: очільницю відділення «Ощадбанку» викрили на привласненні 3 млн грн • На Борщівщині за 9 мільйонів відремонтують дорогу • Верховний суд поставив крапку в питанні незаконної будови у центрі Чорткова
rss

У Тернополі під час загальноміської толоки очистили 281 найпростіше укриття


Опубліковано: 12 Червня 2023р. о 23:00

На виконання розпорядження міського голови Сергія Надала у Тернопільській громаді 9 червня провели загальноміську толоку з метою покращення санітарного стану та безперешкодного доступу до найпростіших укриттів (підвальних приміщень) під час повітряної тривоги.

У місті очистили 281 найпростіше укриття, зокрема:

  • ПП «Дружба сервіс житло 1» – 17;
  • ПП «Загребелля» – 9;
  • ПП «Східний масив» – 18;
  • ТзОВ КК «Будсервіс» – 54;
  • ПП «Благоустрій» – 19;
  • ПП «Наш дім» –  41;
  • ПП «Сонячне» –  23;
  • ЖЕК 13 ЖБК – 4;
  • ПП «Люкс» –  75;
  • ПП «Вікторія М» –  14;
  • ПП «Тернопіль Комсервіс» –  7.

Під час очищення укриттів здебільшого були розчищені проходи від великогабаритного сміття (дивани, двері, вікна, залишки будівельних матеріалів) і залишки старих продовольчих продуктів із підвальних комірок мешканців. Одночасно проведено ревізію електропостачання у підвальних приміщеннях та наявність додаткових шляхів евакуації.

До заходів з очищення укриттів долучились підприємства, які виконують роботи з утримання житлових будинків та прибудинкових територій, ОСББ, ЖБК, СК, ОСН-БК, комунальні підприємства, заклади освіти, охорони здоров’я, культури та мистецтв, суб’єкти підприємницької діяльності, громадські організації та небайдужі мешканці громади.

Окрім того, у рамках робіт з доброустрою, нанесено маркування та інформаційні таблички з метою належного інформування та швидкого доступу до місць знаходження захисних споруд. Тож тернополяни та гості міста зможуть швидко зорієнтуватись та віднайти місце знаходження захисних споруд, що розміщені найближче до місця перебування чи проживання.

Нагадаємо, карта розташування захисних споруд доступна у додатку «е-Тернопіль» та на сайті міської ради у розділі «Е-Сервіси». Додаток можна завантажити на операційні системі  Android та iOS.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:





Новини
10 Липня
9 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше