Найсвіжіше:
• Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка • 29-річний воїн з Тернопільщини загинув на Харківщині • На Чортківщині потонув чоловік • На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких • На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту • На Харківщині загинув оператор БпЛА з Тернопільщини • На Шумщині разом із партнерами планують реконструювати старий польський цвинтар • Скандал навколо спадку Івана Марчука набуває обертів • У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки
rss

Тернопільщина завтра зустрічатиме тіло загиблого Героя


Опубліковано: 23 Вересня 2023р. о 17:15

Завтра, в неділю, 24 вересня, колона із тілом захисника з Бережанщині Тараса Лещука близько 13-13:15 год. дістанеться до рубежів Бережанської громади Комарівка, Шибалин.

Як подомив міський голова Бережан Ростислав Бортник, на перехресті вулиці Золочівська/Тернопільська буде організовано зустріч односельців із села Надрічне звідки Тарас родом.

Дальше кортеж вулицями Тернопільська, Замкова, Руська, Братів Лепких та Раївська рушить до сімейного дому в с.Рай. Де спочатку в колі сім’ї а потім і громадськості, на подвір’ї пройде прощальна панахида. Позавершені якої траурна процесія рушить до церкви в с.Рай і в подальшому на нове кладовище.

Також близько 12:30 буде організовано автобус із с.Надрічне.
А близько 13:15-13:30 додатковий автобус від Костелу до с.Рай.

Кожен з вас може вшанувати пам‘ять нашого героя долучившись до траурної процесії, або влаштувавши коридор пошани по маршруту процесії.

Геої не вмирають!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн




Новини
16 Грудня
15 Грудня
14 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше