Найсвіжіше:
• Як у Бережанах ветеран війни перетворив грант на успішний бізнес • На Зборівщині вогонь охопив 7 гектарів посівів • У Донецькій області загинув солдат з Борщівщини • ФК «Бучач» дозаявив забивного нападника та ще трьох новачків • На Дніпропетровщині загинув молодший сержант з Тернопільщини • На фронті передчасно обірвалося життя старшого лейтенанта з Монастирищини • Вважався зниклим безвісти: Гусятинщина попрощалася з Героєм • «Агрон», «Дністер» та «Нива» дізналися суперників у Кубку України • Суд виніс вирок жителю Бережанщини: 15 років за зґвалтування племінниці • Вибух на Хмельниччині: у ССО повідомили про надзвичайну подію на полігоні • Поліція Кременця відреагувала на повідомлення про наругу над гербом України • На Тернопільщині держслужбовця затримали на хабарі у 2 500 доларів • Із 3 серпня у Тернополі частково обмежать рух транспорту на Київській і Замковій • Після тривалого часу невідомості підтвердилася загибель військового з Тернополя • Ворожий FPV-дрон забрав життя військового з Тернопільщини • Чемпіон України поповнив склад ФК «Борщів» • В Україні з 1 серпня оновлять окремі норми мобілізації: що зміниться для громадян • Колеги-газовики у Ланівцях встановили меморіальну дошку Захиснику України • В Україну повернуться відключення світла: міністр енергетики озвучив терміни • Спочив у Бозі старший брат парафії Пресвятої Трійці з Тернопільщини • Артилериста з Тернополя Тараса Сінгалевича нагородили «Золотим Хрестом» • МФК «Тернопіль» з нічиєї стартував на престижному турнірі «Odesa Open Cup-2026» • У Ланівцях та майже 30 селах на кілька днів вимкнуть газ • Гідравлічна маслостанція: переваги сучасних рішень для виробництва • На Дніпропетровщині загинув водій мінометного відділення з Гусятинщини
rss

Артилеристи з Тернопільщини просять допомогти придбати портативні джерела живлення


Опубліковано: 2 Листопада 2022р. о 10:00

Артилеристи із Чорткова, котрі служать у складі 44-ої окремої артилерійської бригади, терміново потребують портативних джерел живлення для безперешкодного виконання бойових завдань.

Йдеться про пристрій, що виготовляють спеціалісти з Івано-Франківська (pps.com.ua). Ємність пристрою 1700 Вт*год, що дозволяє зарядити: 85+ тепловізорів, 150+ телефонів, 250+ рацій, або ж забезпечити: 24+годин безперервної роботи системи Starlink, 12+ годин польоту дрона DJI Mavic 3.

– Вартість однієї (модель «З) – 32 тис грн. Кількість придбаних станцій залежатиме від зібраних коштів. Наразі маємо на меті придбати бодай дві такі портативні зарядні станції, – йдеться в повідомленні Чортківської міської ради.

Реквізити для допомоги:

Приват Банк: 4149 6090 1531 9140 Ланько Ю.В.

PayPal для переказів з-за кордону: yralanko@gmail.com


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
31 Липня
30 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше