Найсвіжіше:
• Майже 2,5 роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Гусятинщини • Як вибрати покришку на велосипед? • На Бучаччині підтверджено сказ у лисиці  • У Донецькій області останній бій прийняв воїн з Тернополя • «Ми переписали історію»: Сергій Богородіченко – про найуспішніший сезон «Агрона» на всеукраїнському рівні • На Гусятинщині помер водій шкільного автобуса • Ідентифікували загиблого на Донеччині матроса з Тернопільщини • На Збаражчині майже два дні не буде газу • Створюємо комфортне робоче місце в офісі: корисні рекомендації • П’ятьом жителям Тернопільської громади надали статус борця за незалежність України • У Тернопільській міськраді замість волонтерки депутаткою стала освітянка • Які інструменти потрібні для ремонту сучасних гаджетів і ноутбуків • На Донеччині загинув військовий з Тернополя • Воїн із Гусятинщини отримав «Лицарський хрест» та президентську відзнаку • 17 тисяч доларів за втечу з України: у Тернополі затримали організатора незаконної схеми • Намагалися вивезти за кордон: Тернопільський музей отримав дві старовинні ікони • На Тернопільщині встановили сучасну станцію моніторингу радіації: дані доступні онлайн • Перестало битися серце легендарного “Росомахи” зі Зборівщини • Велика вода на Тернопільщині перекрила дорогу міжнародного значення • Фантастика: збірна України достроково вийшла до півфіналу Євро-2026 завдяки дублю футболіста з Гусятина • Клуб Прем’єр-ліги продовжив контракт з вихованцем тернопільського футболу • Півтора роки надій та сподівань: у Курській області загинув воїн з Тернопільщини • Важка хвороба забрала життя воїна з Тернополя • Лідер суперліги здивував на Гусятинщині: ФК «Глибочок» переграв «Поділля» • У Тернополі медики «екстренки» повернули до життя чоловіка після клінічної смерті
rss

Біда нічого не навчила: так можна сказати про горе-бізнесменів – власників PenoBoard у Тернополі


Опубліковано: 20 Вересня 2023р. о 8:55

Це слова начальника Головного управління ДСНС у Тернопільській області Віктора Маслея після сьогоднішньої пожежі на підприємстві PenoBoard, що на вулиці Микулинецькій у Тернополі. Важливо відзначити, що ця подія сталася на тій же самій території, де мала місце пожежа 10 вересня 2023 року.

Як повідомили у ГУ ДСНС в області, сьогодні, 20 вересня, о 04:26 до Оперативно-координаційного центру Головного управління надійшло повідомлення про пожежу на території підприємства, що знаходиться на вулиці Микулинецькій, м. Тернопіль. На місце події було відправлено два відділення частини спеціальної пожежної техніки Головного управління, а також працівників Оперативного командного центру. Після прибуття рятувальників на місце події було встановлено, що горять залишки пінопласту та сировини для його виготовлення на площі 400 квадратних метрів. 
На щастя, завдяки оперативним діям рятувальників, вдалося запобігти розповсюдженню вогню на прилеглі споруди та території. Також слід відзначити, що поруч із місцем пожежі знаходилися 3 кисневі балони, що може свідчити про проведення робіт, пов’язаних зі зварюванням або іншими вогневими процедурами.
На 05:00 пожежу вдалося локалізувати на площі 250 квадратних метрів, і вже о 05:06 її було повністю ліквідовано. На цей момент проводяться заходи з проливки місця пожежі. У процесі ліквідації було залучено 3 одиниці техніки та 9 вогнеборців.

До теми: “Масштабна пожежа на заводі PenoBoard у Тернополі: стало відомо, чи відновлюватимуть виробництво”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,





Новини
3 Липня
2 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше