Найсвіжіше:
• Ексголкіпер ФК «Львів» та ще троє новачків: «Поділля» з Великої Березовиці поповнило склад • Віталій Стадник став почесним громадянином Тернопільської області. Посмертно • У Тернополі новий теплохід «Йота» вийшов у перші рейси з пасажирами • На Збаражчині шахраї під приводом «захисту рахунку» викрали майже 69 тисяч гривень • Віддали життя за Батьківщину: в урочищі «Кіптиха» вшанували пам’ять українських повстанців • Тернополян запрошують поділитися сімейними рецептами пирогів • Відомий комік з Тернополя розлучається з дружиною • Держреєстратора з Кременеччини судили за оформлення права на храм за УПЦ МП • У Тернополі розшукують 37-річного чоловіка, який зник після виходу з лікарні • Резонанс у Монастириськах: поліція встановила дівчат, які танцювали під російську музику біля Алеї Героїв • У центрі Тернополя 15 серпня обмежать рух транспорту: як курсуватиме громадський транспорт • Обласний футбол України: як влаштовані регіональні чемпіонати і чим Тернопільщина схожа на інші області • Не пропустила на головній: у Почаєві Audi збила електроскутер, є постраждалі • Шестирічний хлопчик у реанімації: моторошна ДТП на Зборівщині забрала два життя • Безкоштовний проїзд у Тернополі 15 серпня: хто зможе не платити • Смертельне побиття у Тернополі: вирок у 7 років набрав законної сили • Відомого бучачанина оштрафували на 500 тис грн за напад на авто ТЦК та викрадення мобілізованого • Заступник мера Підгайців не повернувся із закордонного відрядження • У Тернополі шукають нового головного архітектора міста замість скандального Бесаги • Укрзалізницю судять за незаконну вирубку дерев на Бучаччині • Спочила в Бозі колишня директора школи на Бережанщині • Готель у Східниці з ідеальним балансом автентики і комфорту • Понад мільйон гривень збитків: селищній раді на Теребовлянщині пред’явлено претензії за засмічення земель • У Тернополі вдруге за рік склали протокол на нетверезого водія електросамоката • Жахлива автотроща на Зборівщині: в ДТП загинули двоє людей
rss

Блок-пост на в’їзді в Почаївську лавру – це самозаспокоєння, є, як мінімум, ще 4 виїзди з лаври, які ніхто не контролює: волонтер


Опубліковано: 12 Березня 2022р. о 17:24

В 2015 році, після завершення активних бойових дій, волонтери складу допомоги воїнам АТО з Тернополя неодноразово звертались до представників владної вертикалі Порошенка про необхідність вжити заходів щодо настоятеля та священослужителів Почаївської лаври. Пропаганда “Великой России”, відмова проводити обряди по похованні наших бійців, що загинули і т.п. Нажаль, тоді, до нас не дослухались. І оплот Росії в глибокому тилу Української армії залишився, стверджує голова ГО «Тернопільські підсумки» та волонтер Тарас Білан.

– Сьогодні другий тиждень війни. А в Почаївській лаврі: біженців – українців не приймають; ходять монахи “з військовою виправкою” та не українськими паспортами. В новинах показують, як священики займаються корегуванням вогню по наших військових об’єктах. Блок-пост на в’їзді в Почаївську лавру – це самозаспокоєння для тих, хто його ставив. За нашими даними 2016 року є, як мінімум, ще 4 виїзди з Лаври, які ніхто не контролює, – написав на своїй сторінці у соцмережі Тарас Білан.

Враховуючи вищевикладене, ГО “Тернопільські підсумки” звертається до керівництва військово-цивільної адміністрації Тернопільської області, керівництва обласної поліції та прокуратури з проханням провести перевірку діяльності Почаївської лаври на предмет:

– наявності монахів з іноземними паспортами (у випадку виявлення таких, попросити їх повернутись у “вєликую расию”);

– наявності зброї, вибухових речовин та інших супутніх матеріалів, які використовуються для диверсійно-підривної діяльності.

До теми: «Митрополит Московського патріархату з Тернопільщини відмовився від ордену дружби народів, який йому вручав Путін»


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
15 Серпня
14 Серпня
13 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше