Найсвіжіше:
• «Поділля» з В. Березовиці заявило на сезон 19 футболістів • Удар дронами по Тернополю: 7 тернополян середньої важкості госпіталізовані • На фронті отримав тяжку контузію: на Донеччині загинув сержант з Тернопільщини • Спочив у Бозі відомий на Козівщині лікар та… знавець винограду • Після обстрілу гіпермаркету в Тернополі власники заявили про наслідки та втрати • У Тернополі зросла кількість постраждалих після атаки дронів • Після тривалого лікування зупинилося серце воїна з Козівщини • «Офіс зазнав найбільших пошкоджень»: представник підприємства про удар по Тернополю • Понад три роки вважався безвісти зниклим: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • Масована атака на Тернопіль: останні новини • У Тернополі змінено рух тролейбуса №7 та автобусів №21 і 28 • У Тернополі розгорнули оперативний штаб для допомоги постраждалим внаслідок ворожої атаки • На Дніпропетровщині загинув солдат з Кременеччини • Атака дронів на Тернопіль: 10 людей постраждали, зруйновано склади та ТЦ • На Дніпропетровщині загинув старший солдат з Тернопільщини • Мер Тернополя закликав повідомляти про пошкоджене обстрілами майно • Частина Тернополя без світла: наслідки дронової атаки • Тернопіль перебуває в зоні підвищеної небезпеки: масована атака “Шахедів” • Тернопіль атакують Шахеди: у місті чутно постріли • ДТП на Підволочищині: 51-річна жінка не вижила • Довгі місяці надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині судитимуть двох осіб за вплив на посадовців ТЦК • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Що зміниться з 1 травня: тарифи, субсидії, виплати, пенсії, відстрочки та квитки УЗ • У сусідній Львівщині потяг зійшов з рейок: є загиблі
rss

Дебютанти першої ліги Тернопільщини провели спаринг у Збаражі (+фото)


Опубліковано: 20 Квітня 2023р. о 20:56

Сьогодні, 20 квітня, у Збаражі на місцевому стадіоні «Колос» спаринг провели команди, які вже 30 квітня стартують у першій лізі чемпіонату Тернопільської області з футболу 2023 року – ФК «Збараж» приймав ФК «Гримайлівська ТГ».

У першому тайму команди м’ячів не забивали, натомість після відпочинку підопічні Віталія Гоцалюка відзначилися одразу трьома голами. Вразили ворота суперників, на 50-й хвилині нападник ФК «Гримайлівська ТГ» Ігор Гуменюк, на 66-й – півзахисник Дмитро Магеровський і на 77-й – капітан команди Володимир Савчук.

***

ФК «Збараж» – ФК «Гримайлівська ТГ» – 0:3 (0:0)

20 квітня 2023 року. м. Збараж. Товариський матч. Стадіон «Колос».

Арбітр: Андрій Письменний (Тернопіль), асистенти арбітра – Віталій Чорній (Борщів), Денис Кіцкай (Бучач).

ФК «Збараж»: Денис Луб’янецький – Юрій Табачний (Антон Ногас, 46), Іван Злочевський (Руслан Хруняк, 64), Максим Шекера, Ігор Волянюк – Богдан Вітрук (Володимир Богатюк, 77), Богдан Богатюк, Дмитро Синиця (Костянтин Харченко, 61), Назарій Макух (Григорій Ямчук (68), Максим Руденко (Іван Сєрокуров, 46) – Олександр Катюк. Головний тренер – Василь Тимченюк.

ФК «Гримайлівська ТГ» (стартовий склад): Володимир Черниш – Максим Коломієць, Василь Крашівський, Михайло Зубик, Андрій Ваврик – Станіслав Симчук, Володимир Савчук, Віталій Панило, Роман Клос, Андрій Процюк – Ігор Гуменюк. На заміну виходили: Дмитро Бекесевич, Сергій Березівський, Дмитро Магеровський, Михайло Юристий, Іван Шварчевський, Назарій Присяжнюк, Назар Подоляк, Іван Лафета, Владислав Столяр. Головний тренер – Віталій Гоцалюк.

Голи: 0:1 – Ігор Гуменюк (50), 0:2 – Дмитро Магеровський (66), 0:3 – Володимир Савчук (71).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,





Новини
2 Травня
1 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше