Найсвіжіше:
• На Дніпропетровщині зупинилося серце вогнеметника з Тернопільщини • Під час дронового обстрілу Тернополя врятували батька з сином • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Борщівщині засудили чоловіка за нічну бійку з військовим-депутатом • У Тернополі занепокоїлися через вибухівку біля «МакДональдзу» • Скандальні заяви священника-блогера з Тернопільщини про сексшопи викликали дискусію • Прогресуюча хвороба забрала життя Героя з Тернопільщини • Кримінальний авторитет та його спільник постануть перед судом у Тернополі за «схеми» з ТЦК • Трагедія у Тернополі: адвокат потерпілої дівчинки озвучив правду про напад та спростував чутки про булінг • Тернопіль змагатиметься за звання Європейської зеленої столиці • Військовий у Тернополі побив мобілізованого: як покарав суд • Будинок, священник і поліція: гучний конфлікт на Монастирищині • У Чорткові чоловік із Бучача побив жінку – деталі інциденту • На Кременеччині через водія рейсового автобуса жінка втратила ногу • 13,5 тис євро за переправлення через кордон – судитимуть жителя Бережан • На Кременеччині засудили ще одного чоловіка за ухилення від мобілізації • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Шумщини • Тернопільщина в лідерах за здорожчанням нового житла • Власники можуть втратити землю через одну помилку у кадастрі: деталі • На Монастирищині у фермера забрали понад 20 га землі • Сівалки СЗ-3.6 і СЗТ-3.6: спокійна підготовка до посівної без зайвого поспіху • Уродженця Збаражчини нагороджено орденом Ярослава Мудрого • На Зборівщині викрили чоловіка з фальшивими документами • На Кременеччині засудили енергетика • “Укрзалізниця” змінила правила повернення квитків: скільки втрачатимуть пасажири
rss

Дівчина з Борщівщини потрапила в шахрайську пастку та втратила 31 тисячу


Опубліковано: 7 Лютого 2023р. о 9:19

31 000 гривень зникло з карткового рахунку 18-річної жительки Борщівщини. Поліцейські територіального підрозділу поліції проводять розшукові заходи, аби встановити осіб причетних до протиправного.

Заявниця розповіла обставини події: в інтернеті вона знайшла публікацію про можливість отримання грошової допомоги внутрішнього переміщеним особам від благодійної організації. Дівчина перейшла за посиланням та ввела банківські персональні дані. До неї зателефонували та попросили підтвердити вхід в мобільний додаток, що вона й зробила. За певний проміжок часу заявниця отримала сповіщення про списання 31000 гривень.

За фактом шахрайства слідчі відкрили кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Працівники поліції застерігають, що не потрібно довіряти всій розміщеній в мережі Інтернет інформації. Оформляти грошові виплати потрібно лише з-за допомогою офіційних ресурсів. Потрібно уважно перевіряти URL-адресу сайту, один непомітний символ може означати, що ви потрапили на фішинговий ресурс. Не потрібно переходити за сумнівними посиланнями та вводити реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах.

Слід пам’ятати, якщо ж фінансову інформацію розголошено, необхідно негайно звернутись до банку та заблокувати картку.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
3 Травня
2 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше