Найсвіжіше:
• У Тернополі з’явилися дві нові зірки на «Алеї зірок» • Заліщицький «Дністер» здобув першу перемогу після повернення до професіонального футболу • ФК «Збараж» підсилив склад: до команди приєдналися ексгравець ФК «Борщів» та місцевий талант • Помер військовослужбовець із Шумської громади • На Тернопільщині в одному місці перекинулися дві вантажівки (відео+фото) • На Монастирищині під час гасіння сміттєзвалища рятувальники врятували життя їжаку • Пожежа на Бережанщині завершилася госпіталізацією чоловіка • У ФК «Борщів» відбулися зміни на тренерському містку • Ексголкіпер ФК «Львів» та ще троє новачків: «Поділля» з Великої Березовиці поповнило склад • Віталій Стадник став почесним громадянином Тернопільської області. Посмертно • У Тернополі новий теплохід «Йота» вийшов у перші рейси з пасажирами • На Збаражчині шахраї під приводом «захисту рахунку» викрали майже 69 тисяч гривень • Віддали життя за Батьківщину: в урочищі «Кіптиха» вшанували пам’ять українських повстанців • Тернополян запрошують поділитися сімейними рецептами пирогів • Відомий комік з Тернополя розлучається з дружиною • Держреєстратора з Кременеччини судили за оформлення права на храм за УПЦ МП • У Тернополі розшукують 37-річного чоловіка, який зник після виходу з лікарні • Резонанс у Монастириськах: поліція встановила дівчат, які танцювали під російську музику біля Алеї Героїв • У центрі Тернополя 15 серпня обмежать рух транспорту: як курсуватиме громадський транспорт • Обласний футбол України: як влаштовані регіональні чемпіонати і чим Тернопільщина схожа на інші області • Не пропустила на головній: у Почаєві Audi збила електроскутер, є постраждалі • Шестирічний хлопчик у реанімації: моторошна ДТП на Зборівщині забрала два життя • Безкоштовний проїзд у Тернополі 15 серпня: хто зможе не платити • Смертельне побиття у Тернополі: вирок у 7 років набрав законної сили • Відомого бучачанина оштрафували на 500 тис грн за напад на авто ТЦК та викрадення мобілізованого
rss

Додайте в шампунь цей дешевий компонент і ви забудете про часте миття голови


Опубліковано: 22 Лютого 2022р. о 7:35

Багатьом з нас знайома ситуація, коли вранці виходиш з дому з ідеально чистим розкішним волоссям, а вже до вечора не знаєш, куди їх подіти і як заколоти, адже від об’єму не залишилося і сліду. Але рішення є, потрібно просто додати в шампунь недорогий засіб.

Про це пише Podpravda.

Що додати в шампунь

Експерти кажуть, що в шампунь досить додати трохи харчової соди. Перемішайте засіб і вимийте цією сумішшю голову.

Так ваше волосся довше будуть залишатися чистими і свіжими навіть під шапкою.

Секрет в тому, що шампунь з додаванням соди краще очищає волосся, робить їх трохи більш об’ємним, в результаті воно не так швидко брудняться навіть під шапкою.

Це важливо

Але запам’ятайте, що мити голову з содою часто не можна, так як сода досить агресивна для шкіри голови і волосся.

Вона досить сильно підсушує волосся, порушує PH-баланс, тому потрібно мити голову з содою не частіше 2-3 разів на місяць.


Джерело: РБК-УКРАЇНА
Рубрика:
Мітки: ,





Новини
15 Серпня
14 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше