Найсвіжіше:
• ФК «Бучач» переміг у матчі пам’яті Володимира Дроня • На 44-му році життя помер учасник АТО з Козівщини • На Зборівщині безвісти зник чоловік із серйозними порушеннями зору • Юний волонтер із Заліщиків отримав медаль «За жертовність і любов до України» • Понад рік вважався зниклим безвісти: підтвердилася загибель воїна з Тернопільщини • У Тернополі зафіксували черговий температурний рекорд • Боронячи Україну, загинув член Молодіжної міської ради Тернополя двох скликань • Майже рік надії: підтвердилася загибель Героя України з Тернопільщини • Смертельна ДТП на Підволочищині: загинула жінка, двоє людей травмувалися • Європейські мільйони працюють: у Теребовлі активно ремонтують центральну вулицю (відео) • На Тернопільщині відбудеться товариський матч за участю легенди українського футзалу • Драйвовий відпочинок та драйв: прокат квадроциклів на Оболоні • Майже 5 га земель незаконно опинилися у комунальній власності Бучацької міськради • Як підтримувати фосфорний баланс ґрунту при інтенсивному землеробстві • Кривава ДТП на перехресті в Кременці: постраждали водії та четверо пасажирів • У Тернополі капітально відремонтують світлофори на чотирьох локаціях • У Тернополі перевірили кондиціонери в транспорті: порушення вже виявили • Понад 15 років у швейній справі: як підприємець із Лановеччини розширив виробництво • Стало відомо, коли великогаївський «Агрон» стартує у Кубку України • 147 км/год у селищі біля Тернополя: водійку BMW, яку 24 рази притягували до відповідальності, знову спіймали на порушенні • У Тернополі чоловік випав із вікна п’ятого поверху: очевидці розповіли, що сталося • Мама з молитвою написала ікону для сина: на фронті загинув захисник із Тернополя • У Тернополі зафіксували температурний рекорд • Помер ветеран російсько-української війни з Козівщини • На війні загинув 33-річний Захисник із Тернопільщини
rss

Фонд держмайна готує до аукціонів 26 об’єктів промисловості: один з них – на Тернопільщині


Опубліковано: 19 Серпня 2022р. о 17:24

Фонд державного майна готує до приватизації 23 активи спиртової галузі та 3 хлібокомбінати, аукціони мають відбутися цього року. Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

У Фонді зазначили, що приватизація цих об’єктів, перш за все, сприятиме вирішенню питання продовольчої безпеки. 

“У приватній власності вони можуть стати майданчиками для переробки та зберігання зерна, їхнє поновлення роботи також дозволить зберегти і створити робочі місця”, – пояснили в повідомленні.

Наразі переважна більшість з цих об’єктів не працюють, але наявні інфраструктура, обладнання, виробничі потужності та складські приміщення дозволять відновити роботу у найкоротші терміни.

Зазначені активи розташовані у:

Вінницькій області – 6 спиртових об’єктів;
Житомирській області – 1 спиртовий завод;
Закарпатській області – 1 комбінат хлібопродуктів;
Івано-Франківській області – 1 комбінат хлібопродуктів;
Київській області — 1 спиртовий завод;
Львівській області — 2 спиртові заводи;
Полтавській області — 2 спиртзаводи;
Рівненській області — 1 спиртзавод;
Сумській області  — 1 спиртовий актив;
Тернопільській області — 1 спиртовий завод;
Харківській області (на безпечній території) — 1 спиртовий завод;
Хмельницькій області — 1 спиртзавод;
Черкаській області — 1 спиртогорілчаний комбінат;
Чернівецькій області — 2 спиртзаводи і 1 комбінат хлібопродуктів;
Чернігівській області — 1 спиртзавод і 1 комбінат хлібопродуктів.

“Перші 6 спиртових активів і 2 комбінати хлібопродуктів практично готові до виставлення на аукціони”, — зазначила в.о. голови Фонду держмайна Ольга Батова.


Джерело: https://www.epravda.com.ua/
Мітки: , ,





Новини
6 Серпня
5 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше