• «Поділля» з В. Березовиці у футбольному сезоні-2024: з екс-гравцями “Чорноморця”, “Поділля” та “Агробізнесу” • У Тернополі серед білого дня зникла 33-річна жінка • Громади Тернопільщини пообіцяли зібрати військовим близько 15 млн грн • Оновлення даних: хто з чоловіків мусить зʼявитися до ТЦК • «Я не герой, я людина!» – тернопільська «Пташка» з Азовсталі закрила рота хейтерам • Незаменимые кухонные гаджеты, которые сделают приготовление пищи легче и быстрее • У Тернополі поліція розшукує Андрія Скрябіна • Сигнальний пістолет: надійний засіб для подачі сигналів та забезпечення безпеки • Поради щодо вибору побутових вугільних фільтрів для очищення води • Дівчинку штовхнули в туалеті, і вона знепритомніла: поліцейські склали протоколи через булінг у школі на Тернопільщині • Заліщицькі комунальники сплатили майже пів мільйона за стихійне сміттєзвалище • У ДТП на Тернопільщині травмувався водій і його 10-річна донька • Паспортний сервіс пояснив, як чоловіки за кордоном зможуть отримати паспорти • Навчання трейдингу з нуля: чи можливо це • Лісник з Бережанщини незаконно зрубав дерева на понад 170 тис грн • Суд відправив за ґрати військовослужбовця, який у Клебанівці, що на Тернопільщині погрожував людям автоматом • Пенсіонери на Тернопільщині можуть не платити за комуналку: назвали умови • На Тернопільщині сталися зміни у керівному органі місцевого самоврядування • Бучацький «Колос» заявився на сезон-2024: з наддосвідченим захисником, чемпіоном області та молодими талантами • У центрі Тернополя тимчасово не буде газу – відома причина  • На Харківщині загинув прикордонник з Тернопільської області • Від розумних візків до покоління Альфа: 5 головних тенденцій у роздрібній торгівлі 2024 року • Частина Тернопільської області сьогодні буде без світла • Запросила злодія додому: чоловік накриміналив на Бережанщині та втік у сусідню область  • Які модні літні костюми цього сезону?

Футбольний чемпіон Тернопільщини припинив виступи на Меморіалі Юста

Опубліковано: 26 Березня 2023р. о 16:38

Сьогодні, 26 березня, на стадіоні ім. Б. Маркевича у Винниках, що неподалік Львова чемпіон Тернопільської області з футболу 2022 року великогаївський «Агрон» провів поєдинок 1/8 фіналу на Меморіалі Ернеста Юста. У суперниках була команда «Юність» (Верхні/Нижні Білки) – п’ятиразовий чемпіон Львівської Прем’єр-ліги.

Наші земляки, на жаль, поступилися, хоча старт матчу, як і весь перший тайм був за «агронівцями». Героєм першої 45-хвилинки став фланговий атакувальний гравець «Агрона» Тарас Гром’як, котрий на 16 і 19-й хвилинах записав на свій бомбардирський рахунок дубль. Однак у другому таймі суперник впродовж шести хвилини зумів забити аж три м’ячі у ворота голкіпера «Агрона» Руслана Мазура і в підсумку святкувати вольову перемогу – 3:2. На 55-й хвилині за «Юність» відзначився Тарас Яворський, на 58-й – Іван Білик і на 64-й – Віталій Патуляк.

«Агрон» у звітному матчі виступав у такому складі: Мазур (Рогаль, 74), Соколовський, Олексюк, Семенець (Капелян, 85), Пришнівський (Гуль, 64) Стриєшин (Лук’янов, 71), Білик (Софінський, 82), Червонецький, Процик (Мельник, 71), Гром’як (Онищук, 77), Ковалик. На заміні: Павлусь.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , ,