Найсвіжіше:
• На фронті загинув воїн з Гусятинщини, мобілізований лише три місяці тому • Тернополянину загрожує довічне ув’язнення за вбивство матері • Андрій Стасевський: як «Запоріжжяобленерго» захищає енергетику під час війни • Містика Марчука: художник з Тернопільщини намалював понівечене обличчя Ющенка за рік до його отруєння • Жорстока війна забрала життя ще одного військовослужбовця з Кременеччини • Стало відомо, хто тренуватиме тернопільську “Ниву” замість білоруса Дулуба • У ДТП травмувалися двоє жителів Борщева – потерпілих госпіталізували • У Тернополі після зіткнення авто влетіло у бетонну електроопору • Тернополянина засудили до довічного ув’язнення за вбивство подружжя • У Бережанах під колеса автівки потрапив 8-річний хлопчик з Нараївської громади • У жителя Теребовлянщини поліцейські вилучили 75 патронів • Громада на Борщівщині попрощалася з загиблим Героєм • 14-15 травня у тернопільські парки краще не заходити • На Кременеччині на 17 тисяч оштрафували відвідувача піцерії • Тернополянка-спортсменка вразила світ • Чорні археологи руйнують поселення трипільської культури на Борщівщині • Перша футбольна ліга Тернопільщини: голи легенд у Трибухівцях, обласний дебют у Шляхтинцях та черговий глядацький рекорд у Бучачі • На Харківщині загинув прикордонник з Тернопільської області • Почему стоит купить держатель туалетной бумаги для вашего объекта? • На Чортківщині військового засудили: десятки тисяч штрафів і кримінальний вирок • Чемпіон Тернопільщини продовжує штампувати перемоги на «аматори» • Очікувано: ФК “Нива” звільнив білоруса Дулуба з посади головного тренера • Команди з Березовиці та Васильківців подарували видовищну гру без переможця • Спочила в Бозі відома культурна діячка Бережанщини • Ворожий FPV-дрон забрав життя воїна з Тернопільщини
rss

Громади Тернопільщини розробили плани дій при ураженні об’єктів житлового фонду та критичної інфраструктури


Опубліковано: 15 Серпня 2022р. о 17:31

Тернопільщина готується до нового опалювального сезону. Він цьогоріч буде непростий. Важливо, що ціни на газ для людей залишаться без змін. Жодного підвищення – 8 грн./куб. м, як і було., наголосив голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш.

– До роботи в осінньо-зимовий період в області вже підготовлено 923 котельні. Замінено 12 котлів. Створено запас твердого палива на початок опалювального сезону у кількості 60,6 тис. м³, вугілля – 1,1 тис. тонн., – повідомив Володимир Трш

Очільник Тернопільщини також зазначив, що уже всі громади області розробили плани дій при ураженні об’єктів житлового фонду та критичної інфраструктури, більшість з яких уже затверджені.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
12 Травня
11 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше