Найсвіжіше:
• На Борщівщині засудили чоловіка за нічну бійку з військовим-депутатом • Ідеальна конференц зала у Хмельницькому: де шукати • Над Тернопільщиною збили три Шахеди • Фіолетовий щит: у Кременці висадили «кліматичну зброю» • У Почаєві дитина отримала численні тілесні ушкодження • На Зборівщині виявили тіло 55-річного чоловіка • У Тернополі розшукують водія-втікача після ДТП з пенсіонеркою • У Тернополі тимчасово перекриють рух транспорту на Східному масиві • Чортків виграв грант на 100 тисяч доларів • На Харківщині загинув 50-річний воїн з Борщівщини • Тіло загиблого захисника Івана Поповича завтра прибуде на Гусятинщину • Пастух та Надал звернулися до тернополян через загрозу безпілотників • У клінічному центрі Харкова помер командир гармати з Кременеччини • У Вишнівецькій громаді 45-чоловік здійснював незаконний вилов риби • Суд виніс вирок матросу зі Збаража – 7 років за ґратами • «Крики в машині, шок, кров. Психологічно це важче за будь-який обстріл, але зупинятися не можна», – штурман бойової машини Ігор Гайдан з Тернополя • Жителя Тернопільщини судитимуть за “ностальгію” по СРСР • На Кременеччині водій намагався підкупити поліцію: як його покарали • Довічне за гратами: у Тернополі винесли вирок вбивці, який розправився з подружжям та намагався вбити свідка • Юнаки з Острова – переможці Шкільної футбольної ліги Тернопільського району! • Коли консультація невропатолога є обов’язковою • До останнього вірили та надіялися: підтверджено загибель на Донеччині воїна з Лановеччини • На Донеччині від важкого поранення помер воїн з Тернополя • Майже 15 місяців надій та сподівань: на Харківщині загинув воїн з Тернопільщини • «Укрпошта» за 33 млн грн продала комплекс неподалік центру Тернополя 
rss

І знову сумна звістка прийшла на Тернопільщину: на Донеччині від осколкових поранень загинув помічник гранатометника


Опубліковано: 8 Липня 2022р. о 16:46

5 липня 2022 року, захищаючи Україну від російських окупантів, загинув від осколкових поранень, отриманих під час артилерійського обстрілу населеного пункту Новомиколаївка Краматорського району Донецької області, уродженець села Долина, військовослужбовець 105 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ, старший солдат Михайло Павлик. 

Загиблий захисник 1967 року народження, проживав із сім’єю в м. Тернопіль. Був стрільцем-помічником гранатометника гранатометного відділення роти вогневої підтримки. Патріот, доброволець, який з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист рідної країни. Михайло Павлик до останнього дня служби був з Україною в серці. Він назавжди залишиться у пам’яті побратимів як справедливий, мужній та відважний воїн.

У нього залишились дружина, дочка та син.

Завтра, 9 липня, з молитвою й лампадками земляки Героя зустрічатимуть домовину з тілом загиблого Героя з Долини Михайла Павлика та вшановуватимуть його світлу пам‘ять.

Орієнтовний час зустрічі – 10.30-10.45 (перехрестя біля греко-католицької церкви святого Миколая в м. Теребовля).

Теребовлянська міська рада та її голова Олег Продан висловлюють щире співчуття та слова підтримки у цю нелегку хвилину сім’ї загиблого Героя.

Розділяємо з родиною біль втрати, поділяємо їхнє почуття скорботи. Вічна пам’ять та слава Герою!


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
13 Травня
12 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше