Найсвіжіше:
• Заліщицький «Дністер» визначився зі всіма літніми спаринг-партнерами • На Монастирищині Opel виїхав на зустрічну смугу та врізався в Hyundai: троє людей у лікарні • Тернополянина судили за поширення зображень Сталіна та радянської символіки в соцмережах • Заросла пам’ять: у Миролюбівці меморіал воїнам УПА опинився в занедбаному стані • Тернопіль у скорботі: завтра місто попрощається з Героєм • Подружжя з Тернополя збувало наркотики, які надходили поштою з Італії • Загибель дитини на санній трасі у Кременці: судитимуть директора спортшколи • Болісна втрата: Козівщина сьогодні зустрічатиме полеглого Героя • У Підволочиську не можуть загасити масштабну пожежу на сміттєзвалищі вже третій день (фото) • П’яна ДТП на Гусятинщині: Range Rover перекинувся, троє молодих людей постраждали • На Монастирищині перекинувся мікроавтобус: 4 людей травмовано • У Дніпропетровській області загинув 43-річний сержант з Тернопільщини • Тернопільський університет у скорботі: на війні загинув випускник із Бережан • В Італії трагічно загинув мешканець Тернопільщини • На Кременеччині жінка сіла за кермо напідпитку та вчинила ДТП, у якій тяжкі травми отримав 6-річний хлопчик • На Козівщині розшукали безвісти зниклого чоловіка: у пошуках допомогли кінологи • На Дніпропетровщині загинув командир-десантник з Тернопільщини • Що приховують надра Тернопілля: найпопулярніші печери регіону • Скандал біля АТБ у Тернополі: масштабні будівельні роботи виявилися незаконними • Пішов захищати Україну, хоча вже був на пенсії: Тернопіль прощається з Героєм • Два роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Монастирищини • Організатору підпільного тютюнового виробництва на Тернопільщині повідомили про підозру • На Шумщині чоловік “випадково” вбив свою співмешканку • Професійне механізоване укладання бруківки компанією BRUKAR — гарантований результат • Воїн з Козівщини повернувся до рідного дому “на щиті”
rss

Колишнього голову Тернопільської обласної ради поновили на високій державній посаді 


Опубліковано: 23 Червня 2023р. о 9:05

Після трьох років судів на посаді начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області поновили депутата Тернопільської обласної ради, екс-голову облради Василя Хомінця. Про це на власній сторінці у соцмережі повідомив адвокат з Кременця Віталій Сідоров.
– 22 червня 2023 року, після трьох років судових процесів, Тернопільський окружний адміністративний суд поновив Хомінця В.П. на посаді начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області. Рішення суду підлягає до негайного виконання, – відзначив Віталій Сідоров. – Суть справи: за результатами проведення щорічного оцінювання результатів виконання завдань державним службовцем, який займає посаду державної служби категорії «Б» або «В», за 2020 рік Хомінцю В.П. була поставлена негативна оцінка, що підтверджується Висновком щодо оцінювання результатів службової діяльності, – зазанчив Віталій Сідоров.

На підставі цього висновку було видано наказ Держпродспоживслужби від 11.12.2020 № 436-к «Про звільнення Хомінця В.П.», згідно з яким позивача було звільнено з посади начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області у зв`язку з отриманням ним негативної оцінки.

Справа вже перебувала на розгляді у Верховному суді, постановою якого задоволено касаційну скаргу Хомінця В.П. про скасування рішення Тернопільського окружного адміністративного суду та постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду, якими відмовлено у задоволенні позову про поновленні на посаді начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:





Новини
7 Липня
6 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше