Найсвіжіше:
• Сенсація у кубку Тернопільської області: команда з Гусятинщини на виїзді здолала «Агрон» • Смертність на Тернопільщині б’є рекорди • Що має бути в домашньому гардеробі чоловіка в холодний сезон: речі для відпочинку, роботи з дому і щоденних справ • Останню волю Ігоря Поклада виконають: легендарний рояль вирушить до Тернополя • У Почаївської лаври виявили ознаки афілійованості з Російською православною церквою • Тернопільська “Нива” підписала гравця з великим досвідом виступів у Прем’єр-лізі • У Дніпропетровській області загинув ще один воїн з Тернополя • У Кременці поліцейські розслідують обставини бійки на території автозаправної станції • Керувала електросамокатом і впала: на Тернопільщині дитина опинилася в нейрохірургії • На Бучаччині невідома біла речовина потрапила до річки Стрипа: що з’ясували екологи • Понад рік вважався зниклим безвісти: підтвердилася загибель воїна з Тернополя • Нічна пожежа у Почаєві: вогонь охопив 250 квадратних метрів • Під час виконання бойового завдання на Харківщині загинув захисник із Бучаччини • У дворі будинку в Тернополі автомобіль збив малолітнього • У Тернополі дівчина потрапила під авто, переходячи дорогу на червоне світло • На Тернопільщині чоловік заявив про обман під час купівлі агропідприємства на Хмельниччині • Лімфостаз: чому потрібна компресія і як її правильно носити • Шестиразовий чемпіон Тернопільщини повертається до «Агрона» • У Тернополі КамАЗ протаранив Nissan: легковик за інерцією врізався в іншу вантажівку • ФК «Збараж» дозаявив чотириразового чемпіона Тернопільщини • На Тернопільщині судитимуть інструкторів за продаж прав • Після місяців невідомості підтверджено загибель воїна з Підгаєччини • Зеленський звільнив Сирського: хто став новим Головкомом ЗСУ • Напад на ветерана в Кременці: жорстоке побиття на АЗС WOG • Роман Михайлів: «Поборемося за місце у четвірці найкращих команд Першої ліги»
rss

Мешканець Борщівщини їздив без водійського посвідчення та пропонував хабаря задля уникнення відповідальності


Опубліковано: 17 Січня 2023р. о 10:33

За 1 500 гривень порушник намагався вирішити питання про непритягнення його до адмінвідповідальності за керування автомобілем без посвідчення водія

Під час несення служби співробітники групи реагування патрульної поліції Борщівського відділення поліції у селищі Скала-Подільська за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль «ВАЗ-2101». За кермом перебував 21-річний житель Хмельницької області. Він не мав водійського посвідчення та, як з’ясували поліцейські, ніколи його й не отримував. Однак це не завадило молодому чоловікові вже не вперше сісти за кермо автомобіля – раніше правоохоронці вже викривали його у такому правопорушенні.

Житель Хмельниччини почав пропонувати 1 500 гривень неправомірної вигоди поліцейським за не складання адміністративних матеріалів на нього. Інспектори попередили чоловіка про кримінальну відповідальність за такий вчинок, але це його не зупинило.

Факт пропозиції неправомірної вигоди задокументувала слідчо-оперативна група.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 за ст. 369 ККУ (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Санкція статті передбачає покарання від штрафу до 4 років позбавлення волі. Також щодо порушника поліцейські склали протокол за ст. 126 КУпАП (керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
22 Липня
21 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше