Найсвіжіше:
• Літні образи з акцентом на капелюхи • Фахівці б’ють на сполох: вода у Дністрі та Сереті не відповідає нормам • Офіційна заява «Ниви»: призначення Дулуба було помилкою • На виробництві в Тернополі травмувався мешканець Великих Бірок: у чоловіка важкі травми голови та переломи • На Борщівщині в смертельній ДТП загинув 57-річний чоловік • Нічия у Підволочиську: повернення легенди, незабитий пенальті та рятівний гол на останній хвилині • Депутат Почаївської міськради, який вимагав 10 тисяч доларів, відбувся штрафом • Заважав мобілізації: на Бучаччині засудили залізничника, який писав про переміщення ТЦК • Розіграші авто та айфонів від священника викликали обурення • Пам’яті першого загиблого на війні футболіста з Тернопільщини проведуть турнір • Тернопільський кар’єр запустив власну сонячну електростанцію • На Бережанщині оштрафували чоловіка за візит без запрошення • Після понад року невідомості підтвердили загибель прикордонника з Тернопільщини • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Збаражчині суворо покарали дизертира • Співак з Тернопільщини розповів про продаж виграної на шоу квартири • Дебютант чемпіонату Тернопільської області на сезон-2026 заявив 24 футболістів • Скандал на Кременеччині: чоловік вдруге побив колишню дружину і опинився на лаві підсудних • Клуб-старожил чемпіонату Тернопільщини офіційно заявив 18 гравців • 2,5 роки надій та сподівань: на Запоріжжі загинув воїн з Тернопільщини • ФК «Борщів-2» на сезон-2026 заявив 21 футболіста • Волонтер з Борщева намагався сховати на смітнику бойову гранату • Дебютант чемпіонату Тернопільської області на сезон-2026 заявив 21 футболіста • На Кременеччині судитимуть ухилянта за використання підроблених документів • Спочив у Бозі багаторічний керівник Бучацького газового господарства
rss

Мешканця Тернополя, який скоїв крадіжку, піймали поліцейські


Опубліковано: 15 Вересня 2022р. о 16:39

До Тернопільського районного управління поліції звернувся житель обласного центру. Чоловік повідомив, що  у нього викрали сумку з інструментами. Правоохоронці встановили особу зловмисника.

Як з’ясували поліцейські, потерпілий на декілька хвилин залишив без нагляду сумку біля під’їзду свого будинку, чим  поспішив скористатися злодій. Він викрав чуже майно та кинувся втікати. Потерпілий одразу зателефонував в поліцію. Підозрюваного з краденим майном поліцейські спіймали на вулиці.

Працівники поліції встановили, що  до злочину причетний 22-річний мешканець обласного центру. Чоловік в минулому вже притягувався до відповідальності за крадіжку, має непогашену судимість. Через наркотичну залежність продовжував коїти протиправне.

Крадія затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. 

Вирішується питання про оголошення тернополянину підозри згідно ч. 4 статті 185 ККУ (крадіжка). Слідчі перевіряють причетність підозрюваного до скоєння інших аналогічних злочинів.

Тривають слідчі дії.


Джерело: Тижневик "Номер один"

Перегляньте також:





Новини
11 Травня
10 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше