Найсвіжіше:
• Пошкодив дві могили та втік з місця ДТП: суд покарав водія на Кременеччині • Сучасна сільськогосподарська техніка як інвестиція: чи окуповується вона в господарстві? • Вирубали дерев на понад 6 млн грн: на Гусятинщині викрили організовану групу • З “прапорами Новоросії” і іконами Миколи ІІ: віряни УПЦ МП попри заборону йдуть хресним ходом до Почаївської лаври • У Тернопільській ОВА заявили, що не отримували звернень щодо дозволу на хресну ходу до Почаєва • На Зборівщині створюють нову відпочинкову зону з піщаним пляжем • На Сумщині загинув 53-річний оператор БпЛА з Кременеччини • Кінцевий вимикач не спрацював: польові нотатки з діагностики автоматичних воріт • На Запоріжжі загинув командир відділення з Лановеччини • Отцю з Тернопільщини заборонено священнослужіння • У бою на Дніпропетровщині загинув тернопільський воїн • Трагічно загинув юний футболіст з Тернопільщини • На війні загинув ще один захисник з Тернополя • Історія бійця з Бережан, який пройшов пекло Торецького напрямку та отримав високі державні нагороди за мужність • Після майже року невідомості підтвердилася загибель воїна з Тернопільщини • Перша ліга Тернопільщини: важкі перемоги команд із Бучача та Борщівщини, впевнена звитяга представника Гусятинщини • Незаконний вилов риби на території заказника – судитимуть жителя Теребовлянщини • Продаж меду обернувся втратою майже 70 тис грн для мешканки Теребовлянщини • У Тернополі чоловік кинув металеву пляшку в 11-річну дівчинку • На Харківщині загинув захисник України із Бучаччини • Смертельна ДТП на Козівщині: медики не врятували життя 16-річного мотоцикліста • Відійшов у вічність рекордсмен Тернопільщини з плавання • На Тернопільщині за рубки у ландшафтному парку судитимуть Білецького голову • 10 сценаріїв, як діяти в умовах кризи з водопостачанням • За скільки у Тернопільській області можна купити приватний будинок: актуальні ціни
rss

Михайло Головко відвідав Fungi Farm – найбільшу ферму печериць Тернопільщини


Опубліковано: 7 Вересня 2022р. о 15:19

Очільник Тернопільської обласної ради Михайло Головко побував на найбільшій фермі печериць нашого краю – Fungi Farm.
Він відзначив високу якість продукції підприємства й те, що ферма не лише продовжує працювати під час війни, підтримуючи економіку країни, а й допомагає Збройним Силам України та внутрішньо переміщеним особам.
– Фанджі Фарм – родинний бізнес, створений Ярославом Саловським та його синами – Євгеном та Володимиром. Зараз на грибній фермі працює велика команда професіоналів – працевлаштовано більше 30 людей, серед яких і ті, хто опинився у складних життєвих обставинах під час війни, – зазначив голова обласної ради. – Теплиці Fungi Farm знаходяться у передмісті Тернополя – село Хатки Великоберезовицької громади та мікрорайон обласного центру «Пронятин». На площі майже 6,5 тис. метрів квадратних збирають понад 100 тонн печериць у місяць.
Михайло Головко висловив вдячність засновнику підприємства та його працівникам.
Він пообіцяв, що обласна рада й далі підтримуватиме розвиток бізнесу на Тернопільщині.
– Дякую засновнику Fungi Farm Ярославу Саловському та всьому колективу за створення успішного бізнесу у Тернопільській області, за патріотизм, який спонукає працювати навіть в умовах воєнного стану, за стабільність і бажання  розвиватися, – говорить Михайло Головко. – У свою чергу, Тернопільська обласна рада продовжує забезпечувати розвиток інфраструктури області та створювати комфортні умови для малого і середнього бізнесу в нашому краї.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:





Новини
5 Серпня
4 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше