Найсвіжіше:
• “Знімався у фільмі про збірну, а тепер граю за неї”: 18-річний уродженець Гусятина обрав Україну замість США • На Харківщині зник безвісти старший солдат з Тернопільщини • Тут немає ні магазину, ні аптеки, ні установи: лише церква тримає хутір біля Бережан • Під час медичної конференції помер судинний хірург з Вишнівеччини • У центрі Тернополя біля пам’ятника Небесній сотні збудують новий ТРЦ • На Тернопільщині померла багаторічна лікарка-рентгенолог • Стало відомо про загибель на Донеччині 21-річного матроса з Кременеччини • Майже 2,5 роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Гусятинщини • Як вибрати покришку на велосипед? • На Бучаччині підтверджено сказ у лисиці  • У Донецькій області останній бій прийняв воїн з Тернополя • «Ми переписали історію»: Сергій Богородіченко – про найуспішніший сезон «Агрона» на всеукраїнському рівні • На Гусятинщині помер водій шкільного автобуса • Ідентифікували загиблого на Донеччині матроса з Тернопільщини • На Збаражчині майже два дні не буде газу • Створюємо комфортне робоче місце в офісі: корисні рекомендації • П’ятьом жителям Тернопільської громади надали статус борця за незалежність України • У Тернопільській міськраді замість волонтерки депутаткою стала освітянка • Які інструменти потрібні для ремонту сучасних гаджетів і ноутбуків • На Донеччині загинув військовий з Тернополя • Воїн із Гусятинщини отримав «Лицарський хрест» та президентську відзнаку • 17 тисяч доларів за втечу з України: у Тернополі затримали організатора незаконної схеми • Намагалися вивезти за кордон: Тернопільський музей отримав дві старовинні ікони • На Тернопільщині встановили сучасну станцію моніторингу радіації: дані доступні онлайн • Перестало битися серце легендарного “Росомахи” зі Зборівщини
rss

На Гусятинщині проведуть благодійний футбольний матч


Опубліковано: 31 Серпня 2023р. о 14:17

Сьогодні, 31 серпня, у селі Сидорів, що на Гусятинщині відбудеться благодійний футбольний матч між командою друзів військовослужбовця, учасника АТО Валентина Маковея та місцевим колективом «Колос-Бровар».

Ініціатором матчу виступила дружина воїна – пані Марія.

На футбольне поле у Сидорові вийдуть гравці, з якими свого часу пограв пан Валентин – Степан Клекот, Андрій Дубчак, Андрій Кондзьолка, Ігор Козелко, Віктор Цілінський, Корнелій Троян, Андрій Краснянський, Сергій Скалій та інші.

Валентин Маковей – вихованець гусятинського футболу, перші кроки у футболі робив на стадіоні села Сидорів. Згодом футбольні науки проходив у копичинецькій «Надії», тернопільському ДЮСШ та педагогічному ліцеї.

Виступав за команду юнаків хоростківської «Зорі», а також за дорослі колективи сіл Сидорів, Васильківці та Зелене. Травма коліна завадила йому повністю розкритися у великому футболі.

Під час благодійного матчу збиратимуть кошти для потреб ЗСУ. Початок матчу о 18.00. Запрошуємо відвідати цікаве спортивне дійство.  


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
4 Липня
3 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше