Найсвіжіше:
• У Тернополі з’явилися дві нові зірки на «Алеї зірок» • Заліщицький «Дністер» здобув першу перемогу після повернення до професіонального футболу • ФК «Збараж» підсилив склад: до команди приєдналися ексгравець ФК «Борщів» та місцевий талант • Помер військовослужбовець із Шумської громади • На Тернопільщині в одному місці перекинулися дві вантажівки (відео+фото) • На Монастирищині під час гасіння сміттєзвалища рятувальники врятували життя їжаку • Пожежа на Бережанщині завершилася госпіталізацією чоловіка • У ФК «Борщів» відбулися зміни на тренерському містку • Ексголкіпер ФК «Львів» та ще троє новачків: «Поділля» з Великої Березовиці поповнило склад • Віталій Стадник став почесним громадянином Тернопільської області. Посмертно • У Тернополі новий теплохід «Йота» вийшов у перші рейси з пасажирами • На Збаражчині шахраї під приводом «захисту рахунку» викрали майже 69 тисяч гривень • Віддали життя за Батьківщину: в урочищі «Кіптиха» вшанували пам’ять українських повстанців • Тернополян запрошують поділитися сімейними рецептами пирогів • Відомий комік з Тернополя розлучається з дружиною • Держреєстратора з Кременеччини судили за оформлення права на храм за УПЦ МП • У Тернополі розшукують 37-річного чоловіка, який зник після виходу з лікарні • Резонанс у Монастириськах: поліція встановила дівчат, які танцювали під російську музику біля Алеї Героїв • У центрі Тернополя 15 серпня обмежать рух транспорту: як курсуватиме громадський транспорт • Обласний футбол України: як влаштовані регіональні чемпіонати і чим Тернопільщина схожа на інші області • Не пропустила на головній: у Почаєві Audi збила електроскутер, є постраждалі • Шестирічний хлопчик у реанімації: моторошна ДТП на Зборівщині забрала два життя • Безкоштовний проїзд у Тернополі 15 серпня: хто зможе не платити • Смертельне побиття у Тернополі: вирок у 7 років набрав законної сили • Відомого бучачанина оштрафували на 500 тис грн за напад на авто ТЦК та викрадення мобілізованого
rss

На Тернопільщині не будуть запроваджувати комендантську годину


Опубліковано: 23 Лютого 2022р. о 15:22

Сьогодні, було скликано терміновий брифінг у Тернопільській обласній державній адміністрації. Чиновники обговорили рішення РНБО про введення надзвичайно стану в Україні за винятком Луганської та Донецької області. На що чекати жителям Тернопільщини та чи варто хвилюватися?

Для початку слід зазначити та заспокоїти людей, що надзвичайний стан не слід плутати із воєнним станом. Надзвичайний стан дозволяє ввести певні обмеження, та посилення безпеки, але на житті людей це ніяк не позначиться.

– Є ряд обмежень, які будуть діяти, але комендантської години введено не буде, тому панікувати не варто. Також хочу заспокоїти жителів області, що мобілізації не буде. Будуть проведені навчальні збори резервістів, не варто плутати це із мобілізацією. Це планові навчальні заходи, які проводять до воєнного періоду, у нас немає воєнного стану тому прошу не плутати і не сіяти паніку між людьми.  Також важливим повідомлення від президента стала об’єднана співпраця. Ми повинні вимкнути політичні чвари і працювати як один організм. Беручи до уваги усі події, ми сформували оперативний штаб. Головою якого є голова ОДА. Відповідно до штабу увійшли керівники ДСНС, Національної поліції, мер міста, керівник Тероборони,керівник Національної гвардії та мій перший заступник. Це штаб, який оперативно повинен приймати рішення щодо подальшої роботи і стабілізації ситуації в області, – розповів голова ТОДА  Володимир Труш.

Мер міста Сергій Надал, повідомив, що паніку варто негайно припинити. Громадський транспорт працює у звичному режимі, заклади громадського харчування також працюють.

– Правовий режим має певні обмеження, і які з них будуть введенні затверджує президент. Різниця між надзвичайним станом та воєнним дуже суттєва. В першу чергу надзвичайним стан введений з метою запобігання на території нашої області будь-яких надзвичайних ситуацій, –  начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій Віктор Маслей.

Олександр Богомол наголосив, що в разі ситуації, яка може загрожувати населенню, рішення прийматимуть швидко та населення буде повністю проінформоване. Блокпостів ніхто не створюватиме. Поліція посилить охорону вулиць. Також мешканцям слід мати при собі документи, які підтверджуються особу. Буде здійснюватися перевірка в громадському транспорті. Головний полісмен області наголосив, що в разі потреби можуть бути перекриті та перевірені певні вулиці, до цього мешканцям слід віднестися спокійно та з розумінням. Громадяни, які мають дозвіл на носіння зброї, повинні дотримуватися тих правил які є.  Посилена охорона об’єктів інфраструктури і приміщень державної влади. Про всі додаткові заходи, населення буде чітко проінформоване.

Влада Тернопільщини закликає громадян дотримуватися спокою. Будь-які акції протесту, непокори, політичні заходи на даний час варто припини. Викладати до соціальної мережі фейкові новини із голосними заголовками, та фільмувати воєнну техніку, не варто. 

 


Джерело: Тижневик "Номер один"





Новини
15 Серпня
14 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше