Найсвіжіше:
• Вся країна аплодує: тернополянка тріумфувала на «Дитина року 2026» • Компанія BroBus – сучасний сервіс пасажирських перевезень • Напруга зашкалювала: у Тернополі під час конфлікту дістали пістолет • У Тернополі стартував сезон фонтанів • У Тернополі відбувся суд щодо авторських прав художника Івана Марчука • На Дніпропетровщині зупинилося серце вогнеметника з Тернопільщини • Під час дронового обстрілу Тернополя врятували батька з сином • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Борщівщині засудили чоловіка за нічну бійку з військовим-депутатом • У Тернополі занепокоїлися через вибухівку біля «МакДональдзу» • Скандальні заяви священника-блогера з Тернопільщини про сексшопи викликали дискусію • Прогресуюча хвороба забрала життя Героя з Тернопільщини • Кримінальний авторитет та його спільник постануть перед судом у Тернополі за «схеми» з ТЦК • Трагедія у Тернополі: адвокат потерпілої дівчинки озвучив правду про напад та спростував чутки про булінг • Тернопіль змагатиметься за звання Європейської зеленої столиці • Військовий у Тернополі побив мобілізованого: як покарав суд • Будинок, священник і поліція: гучний конфлікт на Монастирищині • У Чорткові чоловік із Бучача побив жінку – деталі інциденту • На Кременеччині через водія рейсового автобуса жінка втратила ногу • 13,5 тис євро за переправлення через кордон – судитимуть жителя Бережан • На Кременеччині засудили ще одного чоловіка за ухилення від мобілізації • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Шумщини • Тернопільщина в лідерах за здорожчанням нового житла • Власники можуть втратити землю через одну помилку у кадастрі: деталі • На Монастирищині у фермера забрали понад 20 га землі
rss

На Тернопільщину незабаром приїде Глава УГКЦ


Опубліковано: 29 Січня 2023р. о 21:00

Запрошуємо на освячення Місійного Хреста, яке відбудеться 4 лютого на території Собору верховних апостолів Петра і Павла. Молитву очолить глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав. Точний час повідомимо згодом.

Ювілейний Хрест збудований в рік 500-ліття Чорткова та 30-ліття парафії Катедрального собору. Автором проекту став знаний Львівський архітектор родом із Чортківщини – Михайло Федик.
Створюючи концепцію Ювілейного Хреста, він хотів наголосити на важливості пошанування наших воїнів: бійців УГА, Січових Стрільців і також цілого пантеону сучасних Героїв, які щоденно платять своїм життям за нашу Незалежність. Тож архітектурно-містобудівне середовище центральної частини міста, тривожний час воєнного стану, пам’ять про багатовікову боротьбу нашого народу за незалежність і передовсім – життєдайна сутність Христового Воскресіння – все це спонукало до прийняття неординарного архітектурно-художнього рішення – встановлення Ювілейного Хреста.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
4 Травня
3 Травня
2 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше