Найсвіжіше:
• Майже півтора року вважався зниклим безвісти: Козівщина втратила ще одного Героя • Тернопільщину відвідав Глава Української Греко-Католицької Церкви • Чемпіонат ветеранів 50+ на Тернопільщині: команди запрошують на організаційну нараду • Команда з Борщівщини перемогла «Шлях» у першому півфіналі Ліги чемпіонів Тернопільщини • У Польщі вандали знищили барельєф на могилі письменника з Гусятинщини • На Тернопільщині вогонь пошкодив трансформаторну підстанцію • Удар блискавки спричинив загоряння посівів на Теребовлянщині • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини завершив перше коло: результати, турнірна таблиця та бомбардири • Війна забрала життя магістра Богослов’я з Кременеччини • Мобілізація по-новому в Україні: хто має право на відстрочку і бронювання, а хто може втратити їх в липні • Жорстока війна забрала життя старшого сержанта з Бучаччини • Конфлікт із представниками ТЦК на Гусятинщині потрапив на відео • Назавжди 38: на Донеччині загинув солдат з Тернопільщини • На війні загинув оператор безпілотних систем з Тернопільщини • Дочекалися: тернополяни більше не платитимуть за «зайву» воду • На Херсонщині загинув прикордонник з Кременеччини • У Тернополі лікар за 5 тис. доларів виготовив фіктивний висновок ЛКК • На Тернопільщині викрили десятьох осіб, причетних до незаконного обігу наркотиків • “Знімався у фільмі про збірну, а тепер граю за неї”: 18-річний уродженець Гусятина обрав Україну замість США • На Харківщині зник безвісти старший солдат з Тернопільщини • Тут немає ні магазину, ні аптеки, ні установи: лише церква тримає хутір біля Бережан • Під час медичної конференції помер судинний хірург з Вишнівеччини • У центрі Тернополя біля пам’ятника Небесній сотні збудують новий ТРЦ • На Тернопільщині померла багаторічна лікарка-рентгенолог • Стало відомо про загибель на Донеччині 21-річного матроса з Кременеччини
rss

Отримав мінно-вибухове поранення, несумісне з життям: на Луганщині загинув Герой з Тернопільщини


Опубліковано: 6 Серпня 2023р. о 9:15

На жаль, війна забрала від нас ще одного Захисника і мужнього воїна Ігоря Михайловича Шубалого (1977 року народження). Про сумну новину повідомили у Козлівській селищній раді.

1 серпня, виконуючи бойове завдання поблизу с. Твердохлібове Луганської обл., Шубалий отримав мінно-вибухове поранення, несумісне з життям. Покійний Герой з березня 2022 року брав участь у важких боях на території Донецької та Луганської областей. Боєць був завжди усміхненим, вірним і незламним воїном рідної землі, таким він і залишиться у нашій пам’яті.

– Смерть Героя – непоправна втрата для нашої громади та України. Висловлюємо щирі слова співчуття родині. Вічна пам’ять Герою! Слава Україні! Слава нації! Смерть ворогам!, – йдеться в повідомленні селищної ради.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:





Новини
5 Липня
4 Липня
3 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше