Найсвіжіше:
• ФК «Борщів» виявився сильнішим за великоберезовицький «Сокіл» • На Сумщині прийняв свій останній бій воїн з Тернополя • Що таке невезіння: уроки для заліщицького «Дністра» • Два життя, які перекреслила війна: громада на Тернопільщині “на щиті” зустріла Героїв • Футбольний чемпіон Тернопільщини вийшов на перше місце “аматорів” • На війні обірвалося життя десантника з Тернопільщини • На Бучаччині чоловік за 500 євро хотів “викупити” друга у ТЦК • На Донеччині загинув солдат з Тернопільської області • 18 собак у квартирі: у Тернополі суд закрив справу через недоведеність жорстокого поводження • У запорізькій лікарні помер 43-річний воїн з Тернопільщини • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • Громада на Тернопільщині шукає мільйони гривень для добудови школи • Тернопільщина в лідерах за здорожчанням нового житла • Тернопільщина отримала ще одного заслуженого тренера України • Відомий зборівчанин заявив про готовність Києва до прямих переговорів Зеленського з Путіним • В Україні можуть ввести податок на електромобілі • У харківській лікарні помер воїн з Тернопільщини • На Донеччині ворожий FPV-дрон забрав життя воїна з Борщівщини • У Тернополі планують відреставрувати віллу Вітошинських • На Кременеччині чоловік побив малого сина та дружину • На Тернопільщині найбідніші пенсіонери • У Чорткові засудили військового за насильство над матір’ю • Майже 20 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • На Донеччині загинув гранатометник з Тернопільщини • На Тернопільщині скажений собака напав на власницю, ветеринара та інтерна
rss

Під Тернополем планують будівництво майданчиків для гольфу? (+фото)


Опубліковано: 14 Вересня 2023р. о 18:15

Під Тернополем розпочинають будівництво майданчиків для гольфу? (фото)
У соцмережах з’явилася інформація про нове будівництво поблизу «Водної арени» в Тернополі. Так, згідно непідтверджених джерел, там невдовзі облаштують майданчики для ігор в гольф.

«Суперновина для жителів Тернополя та його околиць!!! В нас біля Водної арени стартували роботи по будівництву, як ви думаєте чого??? Так!!!! Саме так, двох МАЙДАНЧИКІВ ДЛЯ ГОЛЬФУ!!!! Клас, це саме те, що нам зараз потрібно!!! Тай чого має заповідна зона пустувати…

ДЯКУЄМО ВЛАДО ВОЮЮЧОЇ КРАЇНИ, цей стратегічний обʼєкт, як ніщо інше збереже життя нашим хлопцям та наблизить Перемогу!!!», – йдеться в іронічному дописі Василини Новосад.

Тим часом у мерії Тернополя відреагували на даний пост та “відхрестились” від причетності до даного проєкту.

 «На землях Тернополя та міської громади нічого подібного не будуються. Це землі іншої громади – Білецької», – повідомляє Тернопільська міська рада.

Є питання і щодо правдивості та достовірності даної інформації, мовляв, поки немає паспорта об’єкту чи інших офіційних даних, то подібні «вкиди» – лише пусті слова.

«Там в основному землі природоохоронного фонду і заказник, відповідно для такі роботи не можуть бути без відповідних дозволів, паспортів і тд. Ці конструкції там стоять вже досить давно. Якщо є якийсь паспорт об’єкту чи інша інформація, яка може підтверджувати таке будівництво, то може варто її задокументувати? Я бачу там стовпи чи опори під лінію електропередач і техніку для буріння під встановлення цих стовпів, для гри в гольф мають бути досить масштабні земляні роботи, оскільки в очереті сильно не пограєш», – коментує допис Andriy Budzinsky.

377542841_6485794518205653_8014005335833243606_n.jpg 

377507238_6485794541538984_2189434663901189998_n.jpg

377549669_6485794328205672_6692987357333493545_n.jpg


Джерело: https://ternopoliany.te.ua/
Рубрика:
Мітки:





Новини
19 Квітня
18 Квітня
17 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше