Найсвіжіше:
• Понад три роки вважався безвісти зниклим: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • Масована атака на Тернопіль: останні новини • У Тернополі змінено рух тролейбуса №7 та автобусів №21 і 28 • У Тернополі розгорнули оперативний штаб для допомоги постраждалим внаслідок ворожої атаки • На Дніпропетровщині загинув солдат з Кременеччини • Атака дронів на Тернопіль: 10 людей постраждали, зруйновано склади та ТЦ • На Дніпропетровщині загинув старший солдат з Тернопільщини • Мер Тернополя закликав повідомляти про пошкоджене обстрілами майно • Частина Тернополя без світла: наслідки дронової атаки • Тернопіль перебуває в зоні підвищеної небезпеки: масована атака “Шахедів” • Тернопіль атакують Шахеди: у місті чутно постріли • ДТП на Підволочищині: 51-річна жінка не вижила • Довгі місяці надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині судитимуть двох осіб за вплив на посадовців ТЦК • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Що зміниться з 1 травня: тарифи, субсидії, виплати, пенсії, відстрочки та квитки УЗ • У сусідній Львівщині потяг зійшов з рейок: є загиблі • «Тернопільводоканал» пояснив, звідки беруться різниці та хто за них платить • У Бережанах відвели землю під масштабний реабілітаційний центр • Вибираємо моторну оливу: огляд новинок від Shell • Спалах кору на Тернопільщині: під ударом діти до трьох років • Робота в Німеччині: можливості, вакансії та перспективи для українців • Небесне військо поповнив старший солдат з Монастирищини • Закупівля з Тернопільщини увійшла до загальноукраїнського ТОП-3 • Навіки 33: на Донеччині загинув воїн з Шумщини
rss

Підволочиський «Збруч» провів перший спаринг у 2023 році


Опубліковано: 22 Березня 2023р. о 21:56

Сьогодні, 22 березня, на підволочиському стадіоні «Колос» перший спаринг у 2023 році провела місцева команда «Збруч», яка за підсумками сезону-2022 зайняла п’яте місце у першій лізі чемпіонату Тернопільської області.

У суперниках підволочиської команди були молоді вихованці футбольної академії «Тернопіль» (2006 року народження і молодші), які у минулому році виступали у вищій лізі чемпіонату Тернопільської області і там зайняли 7 місце.  

Загалом спаринг пройшов у рівній боротьбі, футболісти більше дбали про оборону і в підсумку нечисленні глядачі голів у матчі так і не побачили.

Команди виступали у таких складах:

«Збруч»: Гарбич, Шум, Плисюк-к, Михайло Паюк, Скоп’як, Крисоватий, Гапанович, Романов, Даньків, Кінделевич, Мар’яш. У другому таймі на заміну вийшли: Глушка, Варіжук, Єдинак, гравець на перегляді.

ФА «Тернопіль»: Хабло (Новаков) – Якубовський (Олійник), Духніч (Горбуль), Бобко, Пастущак (Гнатюк) – Співак (Литвиненко), Шейко (Павлович), Божко-к, Царюк – Новожен (Тігов), Крамарчук.

Зауважимо, що для вихованців Ростислава Ціха поєдинок зі «Збручем» став четвертим на великому полі у рамках підготовки до сезону-2023. ФА «Тернопіль» двічі з мінімальним рахунком поступилася на Відкритій зимовій першості Тернопільщини: «Медоборам» (Зелене) – 1:2 та «Вікнинам» (Вікно) – 0:1, а також зіграла внічию 5:5 спаринг з теребовлянською «Нивою».


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , ,





Новини
1 Травня
30 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше