Найсвіжіше:
• Жорстока війна забрала життя старшого сержанта з Бучаччини • Конфлікт із представниками ТЦК на Гусятинщині потрапив на відео • Назавжди 38: на Донеччині загинув солдат з Тернопільщини • На війні загинув оператор безпілотних систем з Тернопільщини • Дочекалися: тернополяни більше не платитимуть за «зайву» воду • На Херсонщині загинув прикордонник з Кременеччини • У Тернополі лікар за 5 тис. доларів виготовив фіктивний висновок ЛКК • На Тернопільщині викрили десятьох осіб, причетних до незаконного обігу наркотиків • “Знімався у фільмі про збірну, а тепер граю за неї”: 18-річний уродженець Гусятина обрав Україну замість США • На Харківщині зник безвісти старший солдат з Тернопільщини • Тут немає ні магазину, ні аптеки, ні установи: лише церква тримає хутір біля Бережан • Під час медичної конференції помер судинний хірург з Вишнівеччини • У центрі Тернополя біля пам’ятника Небесній сотні збудують новий ТРЦ • На Тернопільщині померла багаторічна лікарка-рентгенолог • Стало відомо про загибель на Донеччині 21-річного матроса з Кременеччини • Майже 2,5 роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Гусятинщини • Як вибрати покришку на велосипед? • На Бучаччині підтверджено сказ у лисиці  • У Донецькій області останній бій прийняв воїн з Тернополя • «Ми переписали історію»: Сергій Богородіченко – про найуспішніший сезон «Агрона» на всеукраїнському рівні • На Гусятинщині помер водій шкільного автобуса • Ідентифікували загиблого на Донеччині матроса з Тернопільщини • На Збаражчині майже два дні не буде газу • Створюємо комфортне робоче місце в офісі: корисні рекомендації • П’ятьом жителям Тернопільської громади надали статус борця за незалежність України
rss

Повідомлено про підозру ще трьом керівникам облгазів найбагатшого уродженця Тернопільщини


Опубліковано: 15 Серпня 2023р. о 18:00

Служба безпеки і БЕБ продовжують розслідувати корупційні схеми підсанкційного олігарха, уродженця села Синьків, колишнього Заліщицького, а нині Чортківського району Дмитра Фірташа і топменеджменту підконтрольних йому компаній.

Цього разу задокументовано злочинну діяльність голів правлінь Волиньгазу, Криворіжгазу та Чернігівгазу, які теж причетні до розкрадання блакитного палива із газотранспортної системи України. Ці компанії фактично контролюються менеджментом ТОВ «Регіональна газова компанія» (РГК, афілійована до Фірташа), яке загалом управляє 20 міськ- та облгазами, що становить 70% всіх газорозподільних мереж України.

За матеріалами СБУ посадовцям повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Таким чином, на підставі доказової бази, зібраної Службою безпеки, загалом оголошено про підозру вже 11-ти керівникам окремих облгазів і чотирьом функціонерам фінансово-промислової групи Фірташа. Нагадаємо, раніше СБУ спільно з БЕБ викрила масштабну схему: посадовці «облгазів Фірташа» розкрадали понад 70% коштів, які передбачалися на закупівлю газу. За даними судово-економічної експертизи, лише протягом 2021 року незаконна діяльність фігурантів завдала державі збитків на понад 4,2 млрд грн. А загальна сума шкоди, за попередніми оцінками, протягом 2016-2022 років може становити понад 18 млрд грн.

Комплексні заходи проводилися за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора України.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,





Новини
5 Липня
4 Липня
3 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше