Найсвіжіше:
• «Дністер» втратив свого бомбардира: Назар Процик залишив команду • На Борщівщині розшукують чоловіка, який пішов із дому та не повернувся • На Козівщині пожежа знищила частину житлового будинку • У Тернополі через різке гальмування автобуса травмувалася пасажирка • Популярні техніки нарощення вій • Майже у 12 разів перевищив норму: поблизу Тернополя п’яний водій вчинив ДТП • У Тернополі в неділю закриють пляж «Циганка»: у чому причина • Алюмінієвий профіль: як обрати оптимальне рішення для різних сфер застосування • 15 тис доларів за вплив на посадових осіб суду та правоохоронців – підозрюють жителя Тернопільщини • На Тернопільщині голова громади пройшов скринінг здоров’я та звернувся до жителів • На Тернопільщині дедалі частіше фіксують смерчі: синоптики пояснили причину • У Тернополі відкриють інтерактивний «Парк Дивотварин» • Мріяв збудувати будинок для родини, але загинув, захищаючи Україну: історія старшого лейтенанта Олексія «Довбуша» Карпюка з Тернополя • Сенсація у кубку Тернопільської області: команда з Гусятинщини на виїзді здолала «Агрон» • Смертність на Тернопільщині б’є рекорди • Що має бути в домашньому гардеробі чоловіка в холодний сезон: речі для відпочинку, роботи з дому і щоденних справ • Останню волю Ігоря Поклада виконають: легендарний рояль вирушить до Тернополя • У Почаївської лаври виявили ознаки афілійованості з Російською православною церквою • Тернопільська “Нива” підписала гравця з великим досвідом виступів у Прем’єр-лізі • У Дніпропетровській області загинув ще один воїн з Тернополя • У Кременці поліцейські розслідують обставини бійки на території автозаправної станції • Керувала електросамокатом і впала: на Тернопільщині дитина опинилася в нейрохірургії • На Бучаччині невідома біла речовина потрапила до річки Стрипа: що з’ясували екологи • Понад рік вважався зниклим безвісти: підтвердилася загибель воїна з Тернополя • Нічна пожежа у Почаєві: вогонь охопив 250 квадратних метрів
rss

Смертельне поранення під Бахмутом отримав ще один Герой з Тернопільщини


Опубліковано: 6 Січня 2023р. о 22:15

Сумний сьогодні Святий вечір. Як стало відомо, 4 січня 2023 року внаслідок отриманого поранення від осколків мінометного обстрілу під Бахмутом Донецької області загинув солдат 24 окремої механізованої бригади ЗСУ, житель села Іванівка Михайло Ігорович Івашків.  

Михайло народився в селі Остап’є, після одруження разом з дружиною Надією проживав в селі Іванівка виховуючи одинадцятирічну донечку Настю.

Щиро співчуваємо сім’ї загиблого, всім рідним та близьким, побратимам і тим, хто знав Михайла.Герої не вмирають! Слава Україні!

Детальнішу інформацію щодо зустрічі тіла та похорон у Підволочиській селищній раді обіцяють повідомити додатково.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:





Новини
23 Липня
22 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше