Найсвіжіше:
• Конфлікт на Бучаччині завершився тяжкими травмами обличчя • 21 травня у Тернополі пасажири у вишиванках не платитимуть за проїзд • У Тернополі 20 травня частина міста залишиться без води: перелік вулиць • У Тернополі мотоцикліст протаранив «швидку» • 16 травня у найбільшому парку Тернополя стартує сезон атракціонів • З чеченського полону – на рідну землю: захисник з Тернопільщини повернувся додому • На Донеччині загинув 42-річний Воїн-Титан з Козівщини • На Донеччині отримав смертельні поранення воїн з Тернополя • У Тернополі сталася ДТП за участю електровелосипеда та Lexusа • На Тернопільщині затримали чоловіка за незаконне зберігання боєприпасів • У Тернополі біля автовокзалу обмежать рух транспорту • Довічне ув’язнення: у Збаражі засудили чоловіка за потрійне вбивство • Смертельна ДТП на Кременеччині: загинув тракторист • Одноконтурний чи двоконтурний котел: що вигідніше для квартири та приватного будинку? • На Тернопільщині судитимуть посадовців за незаконну вирубку дерев на 2 млн грн • Україна повернула полонених 15 травня: чи є серед них мешканці Тернопільщини • У Копичинцях 18-річна мешканка жорстоко побила 15-річного хлопця • У Тернополі на дамбі сталася ДТП • Молитви були почуті: захисник із Шумщини нарешті їде додому • Міноборони допустило до експлуатації унікальний комплекс тернопільського виробника • Чоловік перерахував псевдопрацівниці банку 294 тисячі гривень • Став частиною Небесного воїнства: війна забрала життя ще одного тернополянина • Тернополянам готують нові тарифи: вода – майже по 100 грн • Під час лікування помер воїн з Тернополя • Перестало битися серце відомого лікаря Тернопільщини
rss

Сьогодні у Тернопільській громаді оголошено Днем жалоби


Опубліковано: 29 Квітня 2022р. о 11:24

У зв’язку із загибеллю бійців підрозділу добровольчого загону роти «Тернопіль» Сергія Рудого, Тараса Гогуся та Михайла Гудзя, життя яких обірвалось від рук російських окупантів під час запеклих боїв на Луганщині, 29 квітня на території Тернопільської міської територіальної громади оголошено Днем жалоби. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Надал.

У День жалоби на території громади буде приспущено Державний Прапор України на будинках і спорудах комунальної власності та відмінено розважально-концертні заходи.

Рекомендуємо також органам державної влади та суб’єктам господарювання приспустити Державний Прапор України.

Нагадаємо, 27 квітня, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України, загинули троє бійців підрозділу добровольчого загону роти «Тернопіль». Це:

43-річний старший лейтенант поліції Гудзь Михайло Сергійович, інспектор – снайпер взводу №2 РПСПОП «Тернопіль» ГУНП в Тернопільській області;

51-річний старший сержант поліції Гогусь Тарас Зеновійович, поліцейський взводу №1 РПСПОП «Тернопіль» ГУНП в Тернопільській області;

44-річний капітан поліції Рудий Сергій Андрійович, інспектор-черговий чергової частини РПСПОП «Тернопіль» ГУНП в Тернопільській області.

Вічна пам’ять Героям!


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
16 Травня
15 Травня
14 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше