Найсвіжіше:
• Почаївській лаврі дали 30 днів на розірвання зв’язків з РПЦ • Під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув воїн із Почаївської громади • МФК «Тернопіль» дізнався суперників на престижному турнірі «Odesa Open Cup-2026» • Воїна з Тернопільщини відзначили «Золотим Хрестом» і «Зіркою Сил ТрО» • Смертельна ДТП на Харківщині забрала життя сержанта з Шумщини • Нарешті: у Тернополі визначили першочергові заходи для запобігання підтопленням після сильної зливи • Стали відомі місце та дата проведення фіналу кубка Тернопільщини з футболу • Керамічна та латексна фарба для інтер’єру: в чому різниця • На Запоріжжі під час бойового завдання загинув воїн з Тернополя • Юридичні питання українців у Польщі: які документи найчастіше потребують оформлення • Зуб, якого не стало: чому імплантат – це не розкіш, а розумне рішення • Трагедія у Бережанах: обірвалося життя молодого працівника міської ради • Стартував ветеранський чемпіонат Тернопільщини 50+: результати всіх матчів і турнірна таблиця • Відбулося жеребкування півфіналу кубка Тернопільської області з футболу • На Зборівщині під час жнив загорівся комбайн • Змія пробралася до адмінбудівлі на Підгаєччині: рятувальникам довелося втручатися • У Кременці зі ставка підняли тіло чоловіка: що відомо про трагедію • Течія забрала життя: 24-річний житель Бережан потонув під час переправи через Дністер • Кубок Тернопільщини: «Агрон» відігрався після сенсаційної поразки, великоберезовицьке дербі та впевнена перемога «Поділля» з Васильківців • Структурне скління фасаду: коли обирати «скляну стіну», а коли класичний вітраж • Мати не дочекалася сина: у Тернополі провели в останню путь Героя • На Кременеччині військового засудили за підроблену довідку про інвалідність дружини • Турнірна таблиця УПЛ 2026: хто претендує на чемпіонство? • На Теребовлянщині після зіткнення Volkswagen і Ford госпіталізували жінку та дитину • У Збаразькій громаді під час пожежі загинула 75-річна жінка
rss

Тернопільщина втратила ще одного свого Героя: жителі громади зустріли загиблого захисника України коридором пошани (+фото)


Опубліковано: 3 Грудня 2022р. о 20:00

Відійшов у вічність старший сержант Станіслав Миколайович Ковальський (24.07.1977 р.н.), уродженець села Угринів Підгаєцької громади, який із березня 2022 року ніс службу у лавах Збройних Сил України із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Сьогодні, 3 грудня, до рідного села привезли тіло Станіслава. Жителі громади зустріли захисника України коридором пошани – навколішки та з глибокою скорботою.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким. Вічна Пам’ять та Царство Небесне.
Чин поховання Героя відбудеться завтра, 4 грудня, о 13:00.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:





Новини
28 Липня
27 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше