Найсвіжіше:
• Валютника пограбували просто посеред вулиці у Тернополі • Неймовірний гол вихованця тернопільського футболу подарував клубу Європу • На Борщівщині засудили чоловіка за нічну бійку з військовим-депутатом • Ідеальна конференц зала у Хмельницькому: де шукати • Над Тернопільщиною збили три Шахеди • Фіолетовий щит: у Кременці висадили «кліматичну зброю» • У Почаєві дитина отримала численні тілесні ушкодження • На Зборівщині виявили тіло 55-річного чоловіка • У Тернополі розшукують водія-втікача після ДТП з пенсіонеркою • У Тернополі тимчасово перекриють рух транспорту на Східному масиві • Чортків виграв грант на 100 тисяч доларів • На Харківщині загинув 50-річний воїн з Борщівщини • Тіло загиблого захисника Івана Поповича завтра прибуде на Гусятинщину • Пастух та Надал звернулися до тернополян через загрозу безпілотників • У клінічному центрі Харкова помер командир гармати з Кременеччини • У Вишнівецькій громаді 45-чоловік здійснював незаконний вилов риби • Суд виніс вирок матросу зі Збаража – 7 років за ґратами • «Крики в машині, шок, кров. Психологічно це важче за будь-який обстріл, але зупинятися не можна», – штурман бойової машини Ігор Гайдан з Тернополя • Жителя Тернопільщини судитимуть за “ностальгію” по СРСР • На Кременеччині водій намагався підкупити поліцію: як його покарали • Довічне за гратами: у Тернополі винесли вирок вбивці, який розправився з подружжям та намагався вбити свідка • Юнаки з Острова – переможці Шкільної футбольної ліги Тернопільського району! • Коли консультація невропатолога є обов’язковою • До останнього вірили та надіялися: підтверджено загибель на Донеччині воїна з Лановеччини • На Донеччині від важкого поранення помер воїн з Тернополя
rss

Тернопільщина знову втратила свого Героя: у бою з окупантами загинув командир розвідзводу


Опубліковано: 30 Червня 2022р. о 12:16

І знову жорстока війна з рашистами забрала молоде життя захисника-патріота з Борщівщини. У результаті артилерійського обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України, 27 червня, в бою загинув командир розвідувального взводу однієї із бойових бригад ЗСУ молодший лейтенант Микола Миколайович Дитко (1996 р.н.) із села Верхняківці Борщівської громади.

Про сумну новину повідомив начальник другого відділу Чортківського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Богдан Вербіцький.

Щирі співчуття рідним та близьким. У цей важкий для України час схиляємо голови в глибокій скорботі! Вічна пам’ять та слава Герою! Герої не вмирають!

Коли доставлять тіло загиблого на малу батьківщину – наразі не повідомляється.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
14 Травня
13 Травня
12 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше