Найсвіжіше:
• На Гусятинщині громаді передали безхазяйне майно вартістю понад 9 млн грн • У Тернополі чоловіка засудили за крадіжку газу • Міський голова закликав утриматися від купівлі будівлі у Чорткові (фото) • Псевдобанкір ошукав жительку Кременця на 28 тисяч гривень • Воїн з Тернопільщини з позивним «Хижак» нагороджений «Хрестом доблесті» • На Донеччині помер 23-річний прикордонник з Тернопільщини • Ексголкіпер тернопільської «Ниви» та чортківського «Кристала» потрапив у скандал • На Харківщині помер 55-річний захисник із Бучаччини • День міста у Тернополі: програма заходів 14-16 серпня • На війні загинув 20-річний оператор БпЛА із Бучаччини • Війна обірвала життя 50-річного гранатометника з Тернопільщини: причина смерті – гостра серцево-судинна недостатність • Нагодувати людей у надзвичайних умовах – це дуже відповідально • New Brain: відгуки студентів та огляд школи іноземних мов • Потрійна ДТП на Тернопільщині: водія Peugeot затисло в автомобілі, постраждала дитина • Вчинив ДТП у Теребовлі та зник: поліція розшукує жителя Гусятинщини (фото+відео) • Спочив у Бозі відомий на Зборівщині лікар • У Тернополі відбудуться установчі збори асоціації нащадків українських жертв польських репресій • Які ключові характеристики у вуличних камер відеоспостереження • На Тернопільщині державі повернули будівлю вартістю понад 50 млн грн • Уродженець Гусятинщини увійде до Зали світової шахової слави • 27 тисяч за фальшиве посвідчення: у Борщеві поліцейські викрили водія з підробкою • Очисні споруди могли забруднювати Серет: на Тернопільщині триває кримінальне розслідування • Кабмін доручив звірити дані чоловіків 18-60 років • Гольова заміна та яскрава гра: представники Бучача та Борщівщини – найкращі у турі першої ліги Тернопільщини • Три дні не виходив на зв’язок: на Тернопільщині знайшли мертвим 58-річного чоловіка
rss

У Тернополі чоловік влаштував нічну стрільбу на балконі багатоповерхівки


Опубліковано: 29 Червня 2022р. о 15:36

Працівники Тернопільського районного управління поліції спільно з працівниками Управління патрульної поліції розшукали тернополянина, який влаштував стрільбу на балконі багатоповерхівки. 

В середу, 28 червня близько 23 години, на лінію «102» надійшло повідомлення про стрільбу з багатоповерхівки на одному із мікрорайонів міста.

На місце події виїжджали патрульні тактико-оперативного реагування, які й виявили правопорушника. Очевидці події вказали поліцейським можливе місце стрільби. Двері квартири відкрила дружина стрілка й підтвердила даний факт.

Тернополянин пояснив, що давно не користувався зброєю й того вечора вирішив перевірити її справність.

Правоохоронці склали на правопорушника адміністративний протокол за статті 174 КУпАП (стрільба з вогнепальної чи холодної метальної зброї, пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії або пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду в населених пунктах і в не відведених для цього місцях, а також у відведених місцях з порушенням установленого порядку).

В 57-річного тернополянина вилучили мисливську гладкоствольну рушницю та більше 50 набоїв до неї.

Міру покарання чоловіку обере суд. Санкція статті передбачає штраф від ста до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї, пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії і бойових припасів.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
8 Серпня
7 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше