Найсвіжіше:
• У центрі Тернополя на 20 днів перекриють одну з вулиць • Дев’ять шкіл Тернополя припиняють набір до перших класів • Чому вигрібна яма швидко заповнюється: причини та способи вирішення • Спочила в Бозі відома освітянка з Тернопільщини • Тернополянин нагороджений «Золотим Хрестом» від Головнокомандувача ЗСУ • «Військова» зі США пообіцяла мільйон доларів: житель Тернопільщини втратив понад 227 тисяч гривень • Перша футбольна ліга Тернопільщини: вісім голів на Борщівщині, важка перемога колективу з Гусятинщини та закономірна нічия у Бучачі • У Харківській області загинув воїн з Тернополя • Переполох у Тернополі: біля будівлі СБУ знайшли підозрілий рюкзак • На Борщівщині рейсовий автобус потрапив у ДТП • На Кременеччині чоловік кинув скляну пляшку в 16-річного мотоцикліста • Їхав 120 км/год і був у стані сп’яніння: на Тернопільщині зупинили водія Daewoo • Частина мешканців масиву “Дружба” у Тернополі залишаться без води • Спочив у Бозі один із перших культуристів Тернопільщини • У Чорткові облаштовують меморіал загиблим борцям за волю України: відкриття планують восени • Зураб Берішвілі – герой півфінального протистояння команд з Гусятинщини та Борщева • Війна безжально обірвала життя молодого воїна з Тернопільщини • Як обрати ідеальні металопластикові вікна в Одесі: повний гід для мешканців міста біля моря • У Тернополі горів недіючий будинок культури «Залізничник» • На Куп’янському напрямку загинув старший сапер із Гусятинщини • У Бережанах громада отримала у власність майно вартістю понад 12 мільйонів гривень • 2,21 проміле та 400 доларів хабаря: у Теребовлі водій намагався «домовитися» з поліцією • Автотроща на Бучаччині: 16-річний мотоцикліст отримав численні переломи • В яких випадках потрібне обстеження МРТ голови • Заснув на вокзалі Тернополя – прокинувся без рюкзака, телефона та 16 тисяч гривень
rss

У Тернополі громадянин Росії заснував фірму, яка оптом торгує хімічними продуктами


Опубліковано: 14 Травня 2022р. о 8:58

У Файному місті Тернопіль на вулиці Шептицького зареєстровано приватне підприємство, яке займається оптовою торгівлею хімічними продуктами, єдиним засновником якого є росіян.

Приватне підприємство “ВКФ” АВЕНТА” офіційно легалізувало свою діяльність у жовтні 2013 року, перед Революцією гідності.

Її засновником, який вклав у підприємство 3 мільйони гривень, є громадянин російської федерації Сергій Миколайович Слезак, котрий прописаний у Магаданській області, Ольському районі, селі Ямськ на вулиці… Радянській.

У реєстрі судових рішень знайдено 43 документів, в яких згадується підприємство Приватне підприємство “ВКФ”АВЕНТА”.

До теми: «У Чорткові двоє громадянин Росії займаються критичним бізнесом»«На Тернопільщині два громадянина Росії займаються бізнесом у сфері зв’язку», На Тернопільщині в Зборові, Збаражі та Підволочиську громадяни і мешканці Росії займаються м’ясним бізнесом”“На Тернопільщині громадяни Росії торгують пальним оптом та в роздріб”“Два громадянина Білорусі у Тернополі займаються ІТ-технологіями”, “На Тернопільщині фірма з московськими власниками продає автозапчастини”


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
12 Серпня
11 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше