Найсвіжіше:
• На Зборівщині виявили тіло 55-річного чоловіка • У Тернополі розшукують водія-втікача після ДТП з пенсіонеркою • У Тернополі тимчасово перекриють рух транспорту на Східному масиві • Чортків виграв грант на 100 тисяч доларів • На Харківщині загинув 50-річний воїн з Борщівщини • Тіло загиблого захисника Івана Поповича завтра прибуде на Гусятинщину • Пастух та Надал звернулися до тернополян через загрозу безпілотників • У клінічному центрі Харкова помер командир гармати з Кременеччини • У Вишнівецькій громаді 45-чоловік здійснював незаконний вилов риби • Суд виніс вирок матросу зі Збаража – 7 років за ґратами • «Крики в машині, шок, кров. Психологічно це важче за будь-який обстріл, але зупинятися не можна», – штурман бойової машини Ігор Гайдан з Тернополя • Жителя Тернопільщини судитимуть за “ностальгію” по СРСР • На Кременеччині водій намагався підкупити поліцію: як його покарали • Довічне за гратами: у Тернополі винесли вирок вбивці, який розправився з подружжям та намагався вбити свідка • Юнаки з Острова – переможці Шкільної футбольної ліги Тернопільського району! • Коли консультація невропатолога є обов’язковою • До останнього вірили та надіялися: підтверджено загибель на Донеччині воїна з Лановеччини • На Донеччині від важкого поранення помер воїн з Тернополя • Майже 15 місяців надій та сподівань: на Харківщині загинув воїн з Тернопільщини • «Укрпошта» за 33 млн грн продала комплекс неподалік центру Тернополя  • На фронті загинув воїн з Гусятинщини, мобілізований лише три місяці тому • Тернополянину загрожує довічне ув’язнення за вбивство матері • Андрій Стасевський: як «Запоріжжяобленерго» захищає енергетику під час війни • Містика Марчука: художник з Тернопільщини намалював понівечене обличчя Ющенка за рік до його отруєння • Жорстока війна забрала життя ще одного військовослужбовця з Кременеччини
rss

У Тернополі сталася масштабна пожежа на підприємстві з виготовлення свічок (+фото)


Опубліковано: 20 Липня 2022р. о 9:53

Учора, 19 липня, о 23 год 01 хв до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу у складському приміщенні на вул. Сахарова у м. Тернопіль. О 23:07 до місця події прибув перший підрозділ та виявив, що вогнем охоплено 250 м кв приміщення, в якому було обладнання для виготовлення свічок-лампадок, комплектуючі, будівельні матеріали, а також готова продукція (загальна площа складу 400 м кв.).
Існувала реальна загроза швидкого розповсюдження вогню та перекидання його на інші поверхи будівлі.
Через сильне задимлення вогнеборці працювали в апаратах захисту органів дихання та зору. До гасіння було залучено чергову зміну частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення, чергові караули 1-ї та 2-ї державних пожежно-рятувальних частин 1-го державного пожежно-рятувального загону в складі двох відділень, 3-ї державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління та працівників оперативно-координаційного центру Головного управління, котрими о 23:34 пожежа локалізована, а о 01:02 – повністю ліквідована.
Під час гасіння вогнеборці не допустили розповсюдження полум’я на складські приміщення та врятували триповерхову будівлю.
Внаслідок пожежі ніхто не постраждав.
Причину виникнення пожежі та матеріальні збитки встановить слідство.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
13 Травня
12 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше