Найсвіжіше:
• У Васильківцях спаринг провели «Поділля» та великоберезовицький «Сокіл» • На рідну Теребовлянщину повернувся воїн, котрий був 2 роки в полоні • ФК «Борщів» у спарингу переміг молодий колектив з Гусятинщини • Конфлікт у Тернопільській лікарні: 88-річну жінку не поклали в стаціонар • У Тернополі за шахрайство засудили вчительку • Ще один високопосадовець залишив Тернопільську ОВА • Вихованець лановецького футболу відзначився голом у Прем’єр-лізі • Війна безжально забрала життя молодого захисника зі Зборівщини • Сім місяців надій та сподівань: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна з Гусятинщини • Зупинилося серце 39-річного воїна з Тернопільщини • Офіційно: київське «Динамо» 21 квітня зіграє у Тернополі • Спочила у Бозі фельдшер з Тернопільщини • Визначився формат футбольного чемпіонату Тернопільської області 2026 року • На Запоріжжі під час бойового завдання зник безвісти воїн з Козівщини • Черепно-мозкова травма, зламані рука та ніс: жорсткі розбірки в Тернополі • 47-річний житель Почаєва у Чорткові викрав Daewoo • ДТП у Тернополі: з травмами та без свідомості госпіталізували хлопця • Спочив у Бозі талановитий художник з Борщівщини • На Харківщині прийняв останній бій воїн з Тернопільщини • У громаду на Тернопільщині повернулися з полону двоє захисників • Пораненим, тримав позицію понад пів місяця: на війні загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині дві електрички курсуватимуть за новим розкладом • Мерія міста на Тернопільщині наклала вето на землі під індустріальниим парком • Незаконно зрубано 694 дерева: недогледіли вишнівецькі лісники • На Монастирищині в аграрія відібрали понад 44 га землі: причина
rss

У Тернополі у власність Міноборони повернули майновий комплекс та земельну ділянку площею майже 3 га


Опубліковано: 6 Жовтня 2023р. о 14:00

15 років знадобилося Міноборони, щоб забрати майновий комплекс у Тернополі. Про це АрміяInform повідомив начальник Головного управління земель оборони та фондів МО України полковник Борис Закутній.

Нерухомість тривалий час перебувала у володінні сторонніх користувачів, які вивели його з державної власності, використовуючи злочинну схему приватизації державного майна. У 2008 році не чисті на руку ділки, які на той час були службовими особами у Міноборони, використовуючи довіреність, що втратила чинність, уклали з комерційною структурою договір купівлі-продажу комплексу будівель та споруд в історичному центрі міста Тернополя.

Комплекс мав площу 7 000 квадратних метрів. Після цього «комерсанти» протиправно заволоділи державним майном за ціною удвічі менше за ринкову.

Принципова позиція Міноборони, тривала боротьба в судах, залучення Офісу протидії рейдерству Мін’юсту, реєстрація нерухомого майна за МОУ та закріплення його за військовою частиною — дали позитивний результат.

2 жовтня 2023 року у взаємодії з місцевими представниками Військової служби правопорядку ЗСУ, Національної поліції України, Головним управлінням земель оборони та фондів здійснено фактичне повернення майна та земельної ділянки площею 2,8 га.

Також організовано взяття майнового комплексу під охорону. Відтепер майно використовується за призначенням.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
11 Квітня
10 Квітня
9 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше