Найсвіжіше:
• Війна безжально забрала життя молодого захисника зі Зборівщини • Сім місяців надій та сподівань: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна з Гусятинщини • Зупинилося серце 39-річного воїна з Тернопільщини • Офіційно: київське «Динамо» 21 квітня зіграє у Тернополі • Спочила у Бозі фельдшер з Тернопільщини • Визначився формат футбольного чемпіонату Тернопільської області 2026 року • На Запоріжжі під час бойового завдання зник безвісти воїн з Козівщини • Черепно-мозкова травма, зламані рука та ніс: жорсткі розбірки в Тернополі • 47-річний житель Почаєва у Чорткові викрав Daewoo • ДТП у Тернополі: з травмами та без свідомості госпіталізували хлопця • Спочив у Бозі талановитий художник з Борщівщини • На Харківщині прийняв останній бій воїн з Тернопільщини • У громаду на Тернопільщині повернулися з полону двоє захисників • Пораненим, тримав позицію понад пів місяця: на війні загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині дві електрички курсуватимуть за новим розкладом • Мерія міста на Тернопільщині наклала вето на землі під індустріальниим парком • Незаконно зрубано 694 дерева: недогледіли вишнівецькі лісники • На Монастирищині в аграрія відібрали понад 44 га землі: причина • Як підготувати під’їзд для спецтехніки на приватну ділянку • Тернопільський переробник будує новий млин, щоб втричі збільшити виробництво • Трагедія на Кременеччині: директору школи оголосили підозру • Як швидко і вигідно замінити розбите скло у вікні • Півтора року надій та сподівань: на Донеччині загинув солдат з Кременеччини • Кращі команди та гравців Тернопільщини нагородили за підсумками футзального сезону-2025/26 • “Він навчив мене кохати, але як жити без нього — не навчив”: історія Каріни з Буковини, чий наречений загинув на Курщині
rss

У Тернополі затримали водійку іномарки, яка систематично порушувала правила дорожнього руху


Опубліковано: 15 Жовтня 2023р. о 13:00

Учора, мережею Інтернет ширилося відео, на якому водій автомобіля Lexus, рухаючись вулицею Коперника, не виконав вимоги дорожнього знаку 5.16 “Напрямки руху по смугах” та здійснив поворот праворуч на вулицю Руську зі смуги, яка дозволяє рух транспортним засобам лише ліворуч.

Патрульні оперативно розшукали транспортний засіб та встановили особу правопорушника. За кермом автівки перебувала 26-річна водійка, яка цьогоріч неодноразово притягалася до адміністративної відповідальності за порушення ПДР.

Інспектори провели профілактичну бесіду з водійкою та винесли на правопорушницю постанову за ч. 1 ст. 122 (Порушення вимог дорожніх знаків) КУпАП.

Нагадуємо  Дорожній знак 5.16 “Напрямки руху по смугах” показує кількість смуг на перехресті та дозволені напрямки руху по кожній з них.

Шановні водії, будьте правосвідомими та поважайте одне одного!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
10 Квітня
9 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше