Найсвіжіше:
• На Борщівщині горіла господарська будівля площею 40 “квадратів” • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • Спочила у Бозі багаторічна директорка тернопільської школи • На Тернопільщині попереджають про зниження рівня води у річках до історичного мінімуму • Старий Тернопіль: у мережі показали добірку атмосферних фото • Чи можуть представники ТЦК та поліції увійти до квартири без згоди власника: пояснення • Як держава та громади дбають про безпеку води під час війни (відео) • Стали відомі фіналісти Ліги чемпіонів та Ліги Тернопільщини з футболу • Агрокомпанія з Тернопільщини потрапила до топ-12 найбільших платників податків України • У Тернополі чоловіка засудили за крадіжку газу • Чи буде масове скасування броні від мобілізації з 1 вересня: пояснення • ФК «Збараж» підсилився ще двома футболістами перед стартом другого кола • Як борщів’яни відзначили 570-ту річницю рідного міста • У Тернопільській області запрацює один із найбільших молочних комплексів на 2,4 тис. корів • Військового з Борщівщини нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня • У Тернополі з’явилися дві нові зірки на «Алеї зірок» • Заліщицький «Дністер» здобув першу перемогу після повернення до професіонального футболу • ФК «Збараж» підсилив склад: до команди приєдналися ексгравець ФК «Борщів» та місцевий талант • Помер військовослужбовець із Шумської громади • На Тернопільщині в одному місці перекинулися дві вантажівки (відео+фото) • На Монастирищині під час гасіння сміттєзвалища рятувальники врятували життя їжаку • Пожежа на Бережанщині завершилася госпіталізацією чоловіка • У ФК «Борщів» відбулися зміни на тренерському містку • Ексголкіпер ФК «Львів» та ще троє новачків: «Поділля» з Великої Березовиці поповнило склад • Віталій Стадник став почесним громадянином Тернопільської області. Посмертно
rss

«УДАР» став на шлях зміцнення та зростання, – Артур Палатний


Опубліковано: 5 Лютого 2022р. о 19:06

«УДАР» гідно проходить новий етап зміцнення та зростання команди. Про це на з’їзді заявив голова виконавчого комітету партії Артур Палатний.
 
«Вже сьогодні ми готові діяти як потужна всеукраїнська сила, пропонувати рішення та брати на себе відповідальність. Своєю роботою ми доведемо, що «УДАР» гідний стати головною командою України»,– сказав він.
 
За його словами, в основу партії «УДАР» входять народні та місцеві депутати, міські голови та лідери самоврядування, експерти, підприємці, ветерани та волонтери.
 
«Активна розбудова регіональних команд по всій Україні ще продовжується, і ми запрошуємо всіх патріотичних, професійних, порядних українців приєднуватись. Небайдужі громадяни можуть також брати участь у роботі партії завдяки проекту «Українська команда УДАРу», навіть формально не вступаючи в партію. Фактично це платформа, на якій кожен українець може долучитись»,  зазначив Артур Палатний.
 
Як наголосив Палатний, партія вже підготувала план дій виходу країни із кризи: «Економічний план дій: Захист. Безпека. Розвиток».
 
«З сильним лідером, з сильною командою, з потужною програмою перетворень, «УДАР» готовий брати на себе відповідальність за ситуацію в країні»,  сказав Артур Палатний.
 
Участь у з’їзді взяли й УДАРівці Тернопільщини. Голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Микола Люшняк зазначив, що на Тернопільщині політсила активно розбудовує партійні осередки.
 
– До команди «УДАРу Віталія Кличка» на Тернопільщині увійшли працьовиті, чесні та досвідчені люди, які готові брати на себе відповідальність. Ми розбудовуємо партійну мережу не під вибори, а для того, щоб творити позитивні зміни на Тернопільщині й в Україні вже зараз. Ми добре розуміємо, які виклики стоять перед Україною на всеукраїнському та місцевому рівнях, тож готові не просто обіцяти, а працювати і перемагати!  наголосив Микола Люшняк.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:





Новини
16 Серпня
15 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше